reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

fiore, pewnie mam owulacje tylko nie wiem kiedy :/ jak byl okres to bylo latwiej okreslic. jak nie dostane okresu w ciagu najblizszych 2 miesiecy to sie w testy owulacyjne zaopatrze i bede testowac :)


azula, a ja sie czasmi czuje jakbym byla w ciazy :) ale robie test od czasu do czasu i narazie negative :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
She bo podświadomie chciałabys być ,a ja wtedy raczej nie chciałam tzn nie żeby całkiem nie ale nie koniecznie tak szybko:-)A testy zbyt wczesnie wykonany może być negatywny:tak:Zaneta jak Ty dwulicowa :szok:Ja też lubię Kugelę jjest wykształconą ,oczytana kobietą i choć nie zawsze z jej poglądami sie zgadzam to uwazam ,że wzbogacaja moja wiedzę i tak po ludzku ją lubię:tak:
 
Weszlam do kuchni i mi sie odechcialo robienia ;-)
She probowac,probowac...to najlpesze z ciazy,oprocz porodu ;-)
 
Matko, Krzysio zasnal mi na rekach p przytulil glowe do ramienia i padl...

she - dokladnie jak pisza dziewczyny, owu przy karmieniu moze byc, tylko ciezko w nia trafic :-p

No i wlasnie wstal....
 
Moje tej juz nie spia,szczegolnie to mlodsze,bo a)obudzili sie przez szczekajaca na dzwonek Nine :dry: b)mlodsze wlasnie steka
 
pieszczoszka i suzi jedynie swoimi słowami pisały to o czym Ty do nich pisałaś.

A coz to jest innego jak nie ujawnianie privow? Wspomnialam to, o czym pisalyscie o pieszczoszce, bo same ja zaprosilyscie na fb - ma wiec ona dostep do wszystkich rozmow, teoretycznie sama moze ich poszukac - nie jest to juz zamknieta przed nia enklawa. Poki jej tam nie bylo to to przemilczalam. Rzucilyscie sie na nia na bb, ze sie "wulgarnie wyraza" a same nie lepiej ja komentowalscie. Oburzacie sie, ze cos napisalam o flaurce na privie a same robilyscie to samo z pieszczoszka na fb. Dla mnie to hipokryzja. Skoro ja przechodze na pustej, bocznej uliczce na czerwonym swietle to nie robie awantury komus, kto tez przechodzi na czerwonym swietle na ulicy obok, tylko dlatego, ze mysle, ze on mnie nie widzial jak 10 minut temu zrobilam to samo 100metrow dalej.

O tym, ze nie bede pisac na fb pisalam owtarcie i wielorkrotnie na bb, jeszcze zanim utworzono grupe. Ja tam wogole nic nie pisze, takze do znajomych z realu. Po prostu uwazam fb za ostatnie miejsce, gdzie mozna o sobie pisac - ze wzgledu na to wlasnie, co portal robi z danymi uzyskanymi od uzytnikow (czyt. sprzedaje je na lewo i prawo). Niektorzy moi znajomi sa dostepni jedynie na fb, wiec jestem tam i ja - jako forma kontaktu z nimi. Nie jest to nic nowego - zawsze o tym mowilam wprost. Co do zaufania: ja tez wiekszosci z was nie ufam a wielu wrecz niecierpie. No coz - tak to w zyciu bywa. Forum z zalozenia jest miejscem do dyskusji. Podobalo mi sie to na bb, ze sa tu tak rozne dziewczyny: rozpietosc wiekowa okolo 20 lat, najrozniejsze miejsca zamiekszkania, zawody, wyksztalcenie, poglady - wielu ciekawych rzeczy o dzieciach sie od was dowiedzialam i podobalo mi sie, ze mozna tu smialo wyrazac swoje poglady. Od pewnego czasu to sie jednak skonczylo - zamiast dyskusji sa jatki, zamiast zrozumienia - przeinaczanie faktow, zamiast wymiany pogladow - dokopywanie tym, ktorzy maja inne zdanie czy gust niz wiekszosc. Nic na to nie poradze, ze czesc z was nie widzi roznicy miedzy krytyka (moze z elementami satyry czy ironii) a szyderstwem. Nic nie poradze na to, ze wsciekacie sie o posty czytajac je po lebkach, zamiast postarac sie je zrozumiec (zrozumiec nie znaczy zgodzic sie z kims!) Wyglada na to, ze na forum jest miejsce tylko dla mowy-trawy i potakiwaczy. Szkoda.
 
Pieszczoszka :o*
Wiecie,ze czasem ktos komus za skore zajdzie.Zlosc,wkurzenie sie 5sek,powiedzenie wprost i co dalej jest ok.Krytyka zachowan i postepowan OK,ale nigdy prze nigdy czlowieka!
Wstydzcie sie wszystkie,a raczej wstydzmy sie wszystkie.Jestesmy matkami,dosc bicia sie,klotni,wytykania palcami jedna drugiej!!!
Forum jest po to by sie wspierac moralnie,pomagac w ciazy i przy dzieciach rozwiazywac jakies nasze "ale",.Ja nie musze ani nikomu przytakiwac w ich zamiarach,ani sie zgadzac,ani podlizywac sie.
Jak tak mozecie,jak tak mozemy?Co Wam daja te klotnie?Wyzylyscie sie,jestescie szczeliwe?Ciesze sie.
Mnie jest przeogromnie przykro i rycze teraz jawnymi lzami.Jak czlowiek moze tak sobie do gardla skakac i sie oczerniac ? :-(
 
Ostatnia edycja:
Ludzie!

Po pierwsze Pieszczoszka to nie jest napis na dropsach, żeby co chwilę wywoływać ją do tablicy, jako przykład... Dajcie jej już spokój - było, minęło - jaki sens to wywlekać? Po to, żeby dziewczynie znowu przykro było? Wrzućcie błagam na luz... Teraz nie ma sensu odczytywać co autor miał na myśli, bo na tym polu polegli najwięksi - choćby próbując odczytać tajemnicze "a imię jego czterdzieści i cztery" - do dzisiaj nikt 100 % prawdy nie doszedł. Więc dajmy spokój i niech forum zacznie tętnić życiem, a nie tykać bombą zegarową...
 
reklama
Anik.bo tu wojna potrzebna,zeby ludzie w koncu zrozumieli,ze zlosc,chamstwo,oczernianie sie,zlorzeczenie,pogon za pieknem,bogaactwem i wladza oraz byciem na top'ie to nic,nie po to zyjemy!
Jak bedzie wojna,zaczna ginac ludzie,to dopiero znowu sie oczy otworza i zrozumieja,ze jestesmy wszyscy bracmi!
 
Do góry