reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

citrus - a może w czasie snu, jak się leży plackiem to uzbierało się w jednym miejscu i teraz wszystko spływa po wstaniu, stąd zwiększona ilość?;-) Zobaczysz, czy do południa się poprawi, jak tak to moja teoria jest wielce prawdopodobna, jak nie to lepiej jechać i sprawdzić, bo nie ma nic gorszego jak zaniedbanie sobie "tych" rzeczy :tak:
 
reklama
citrus mi sie wydaje ze to krwawienie z tego co piszesz jest w granicach normy.
Ja natomiast w druga strone
Kuz nie krwawiw raczej jakies rozowe plamienia.I tak sie zastanawiam czy to w normie.Niby po cc mniek sie krwawi alw po tygodniu praktycznie wszystko ustalo:-/
oby mi sie tam wszystko nie gromadzilo czy cos.

zaraz was doczytam
przynajmiej sie postaram no mlodziez wisi na cycu i kto wie co wymysli;-)

dziewczyny jak tam po tych olejkach?rodzicie masowo?:-)

Elajar ja tez polecam sab simplex .Nie zadne odpowiedniki.Co prawda moje polecwnoe narazie z rozmow.z.wieloma mamami ale ja juz zamowilam u tesciowej ,kupila i ma.go przywiezc.W razie jakby byl nam potrzebny.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry:-)

Hmmm a miala byc wczoraj zbiorowa porodowka na forum po olejku i co w balona was zrobil niedobry :no:

He he ja dzisiaj termin i watpie jakos ze cos sie ruszy,jedynie to brzuch mi twardnieje co troche ale jakos strasznie nie boli chyba ze maly sie zaczyna ruszac to wtedy czuje lekki bol.echh ja to chyba do czerwca nie urodze w takim tempie:no:
 
Kacprowy walczy wieczorami i wtedy faktycznie mam bóle,a jak dodatkowo majstruje przy szyjce to katorga jest...a rano cisza i spokój.noc ciężka,znowu biodra bolą i to spojenie...pogoda dziś na muła...i teściowa wróciła i nim się ogranie ze swoim lokum to ok.2 mc z nami pomieszka...
 
Dzień dobry;

Wstałaaaaam... Mateuszasty dostał mleko o 22 i spał aż do 4 rano! Martwię sie tym, ze troche mi sie od wczoraj krwawienie nasililo. Nie wiem od czego, ale mialam juz jasniejsze uplawy, a teraz znow krew. Wprawdzie wczoraj sie troche nalatalam i prźynioslam ze 2 kg z Biedrony - moze to dlatego? A bylam przeciez lyźeczkowana... Chyba lekarka nic nie zostawila w srodku? :((((
Cytryn tak czasem jest, tym bardziej jak coś nosiłaś.

Elajar - na kolki polecam tylko i wyłącznie sab-simplex ALE NIEMIECKI MUSI BYĆ, nie dość ze leczy to zapobiega kolejnym i po podaniu działają natychmiast ja z kolami
"męczyłam się" tylko 3 dni bo pomógł nam ten środek a nic innego na niego nie działało. W POLSCE CIĘŻKO KUPIĆ JEŚLI KTÓRAŚ BY CHCIAŁA ZROBIĘ ZAMÓWIENIE I WYŚLE WAM

Ja bym się pisała na to. A gdzie chcesz zamawiać? Bo podobno w necie też podróbki krążą.

A mnie bolą brodawki, masakrycznie wręcz. A przyssawka tego nie rozumie i się dalej przykleja co i rusz...
 
Dzien dobry;)

U mnie ladny, sloneczny poranek;)

Cytryna - po lyzeczkowaniu tez sie krwawi -raz mniej, raz bardziej , ale tez;p

Widze, ze olejek rycynowy dziala cuda :D To tak jak moje wczorajsze sprzatanie calodniowe - zaowocowalo potwornym bolem plecow, miednicy,a nawet stop ... :/ A mlody jak siedzial, tak siedzi.
Chociaz tak jak pisalam wam na fb - glowke ma tak nisko, ze normalnie moge jej dotknac! Wczoraj byla jeszcze nizej niz np. dzien wczesniej...
 
dobryy, wiedziałam żeby na noc nie jeść meksykańskiego, myślałam że mnie zgaga zamorduje w nocy ;/
U nas słonecznie i ciepło, chłop spowrotem w pracy a ja mam dalej 'radosne oczekiwanie', na dodatek zacięłam się pod prysznicem, diabli wiedza gdzie bo przecież na czuja się golę. Nawet nie wiem jak to tam wygląda bo depiluje gdzie ręką sięgnę więc możliwe że do połowy jestem włochata jak orangutan haha
7/05 na prawdę fajna data, trzymam kciuki za masaż eklerka &&& i za cała resztę która chce rodzić żeby się coś rozkręciło wreszcie.
Rysia jak to jest że na suwaczku masz 39+7 i 7 dni do porodu? O_O
 
reklama
Noelle Tak, pomogło, moje jelita nigdy nie były tak czyste, a hemoroid taki okazały:-(

poza tym cisza, wiecej tego nie wezme do ust:no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry