reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Eklerka widze ze moj uparciuch ma kolezanke,ech te nasze dzieci nie chca na swiat wyjsc.no tyle ze ja w piatek na oddzial ide tylko kiedy sie maly urodzi to tylko tam na gorze wiedza:wściekła/y:normalnie ta ciaza teraz tak mi sie dluzy ze juz nawet nie boje sie porodu tylko wkurza mnie to czekanie:angry:
 
reklama
Tiiiiaaaaaaaaaaaaa polazłam pod prysznic i się wygrzałam ... nooooooooooo i oczywiście sburczybyki ucichły :-:)-:)dry: Ale nie tracę nadziei ;-) może w nocy powrócą ;-);-);-)
 
matko i córko was nadrobić...



Aśka Aisha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7

I teraz pytanie do was i kochanej naszej Zapo - moze by stworzyc osobny watek z poradami karmieniowymi, kupkowymi, pielegnacyjnymi,szczepieniowymi itp. zeby tu nie robic balaganu i tez zeby nam zielonym latwo bylo cokolwiek pozniej znalezc?
Jasne, ja jestem za. Mogę też jakiś nieużywany przerobić,

Co się w ogóle stanie z naszym wątkiem jak się już wszystkie rozpakujemy?

W sensie przenoszą cały temat czy zaczynamy od nowa?
Edit: O dzięki napisałyśmy posta w tej samej chwili :D

Mój królik dostał jakiegoś pi%rdolca, nie mam już nerwów do niego lata po całym domu jak naćpany i próbuje wszystko gryźć. Wymieniliśmy się pogodą widzę, bo u nas deszczowo a w PL wreszcie słoneczko :)

Całość zostanie przeniesiona do działu "nasze dzieci"

%$#^$$%$%!!!!!!!!!!!!! Musiałam odwołać rezerwację na wózek, bo dzwoniła do mnie baba i powiedziała, że czas oczekiwania to 4-5 tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedziemy zaraz do sklepu z wózkami, może coś znajdziemy na szybko, a jak nie, to chyba polujemy na używany Mutsy :sorry2:

Polecam urban rider. Ja na razie jestem zachwycona, a wierz mi niełatwo mnie zadowolić.

Aisha trzymaj się!

Dziewczyny karmię i się nie poddaję! Coś produkcja chyba ruszyła bo dzisiaj juz 2 razy po prawie 80 odciągnęłam....jupiii. Do piersi niestety przystawiać mała dalej się nie chce a pediatra wczoraj stwierdziła żeby jej na siłę nie dostawiać skoro się z piersi krztusi a z butli nie. Tylko mamy odciągać dużo żeby produkcję pobudzić:-)

uwierz w siebie!!!
no i nawet jesli będziesz karmiła mm to nic się nie stanie!

Zapo, jaki ssak zamowilas?

medela mini elektric, na inny pożałowałam kasy
 
Sembo cały tydzień była mama 1 przyleciała tak to szybko minęło... Więcej wolnego w pracy by nie dostała a chciała chodź by i darmowy urlop i nie chcieli jej dać ma odpowiedzialna pracę i ledwo na to się zgodzili. ;/
 
Zapo i jak ta medela mini Electric?

Tez się na nią chciałam zdecydować ale przez ALG mam dylemat, tsk zachwala ten Lovi
 
Oglądałam używanego Mutsy u jednego chłopa... koleś chciał osiem stów za totalnie (!!!) styrany wózek z chybotliwą w dodatku gondolą. Bezczelność... :dry:
Jutro poszukiwań ciąg dalszy. Teraz idę ogarniać dzidzię, siebie, jakiś serial na odstresowanie... Wrażeń mam dziś pod dostatkiem, zdecydowanie... :sorry: :eek:
 
Cześć baby kochane, melduję, że nadal w 2 packu...dzielnie walczę, żeby zatrzymac młodą w brzuchu do 14 maja :)
6 dni do cesarki, a ja na antybiotyku;/ dzisiaj byłam u lekarza i mam zawalone zatoki:( Mam nadzieję, że szybko się z tym uporam. Ledwo na oczodoły widzę więc udało mi się nadrobić tylko kilka ostatnich stron


Polazłam do ginekologa, a tam od 12 dopiero przyjmuje, ale się zrobiłam... :-D Ale pobiegłam do Rossmana i kupiłam Mateuszowi szampon i płyn do kąpieli Hipp (ale pachnąąąąąąą!!!!!!!!!!!!!). Dzwoniła do mnie znajoma mamy i powiedziała, że mam nie kupować żadnych emolientów. Wczoraj rozmawiała w aptece z farmaceutą, który powiedział jej, że nie ma sensu wydawać kupę forsy na Emolium czy Oilatum, bo lepiej kupić ciekłą parafinę, która w aptece kosztuje parę złotych. Pogratulował jej żartobliwie, że przez dwa wydała fortunę :-D




Mmm... ale mi pachnie zza okna tymi "białymi drzewami"... jakieś owocowe kwitną, o losie <3
Już kiedyś pisałam ttu o ciekłej parafinie :) u nas sprawdziła się świetnie przez pierwszych kilka miesięcy, potem zaczęła wysuszać skórę podobnie jak oliwka.

Też uwielbiam zapach tych białych drzew :) najchętniej zasadziłabym je sobie w DOMU :)

natalia - laktatorem nigdy nie odciągniesz takiej ilości mleka, jakie wyssie dziecko. U mnie laktatorem odciągałam zaledwie 30 - 40 ml.. więc niby dziecko powinno być głodne jak pieron, ale ladnie przybierała na wadze i miała cudowne fałdki. nie stresuj się tylko karm! :)
Nigdy nie mów nigdy :p u każdego jest inaczej. Ja na 6 dobę po cc potrafiłam z jednego cyca ściągnąć 100ml


witajcie kochane,

my w domu od wczoraj, cale 12 dni w szpitalu spędziłyśmy. zołtaczka nie chciala zejsc dopiero jak odstawilam mala od piersi na 2 dni poziom bilirubiny spadł. Ale dzis mam nowy problem, zaczeła mi ulewac na zielono. ktoras spotkała sie z czym takim? martwie sie ze to przez mój pokarm :/
a co do spuchnietych nóg to w ciazy nie mialam z tym problemu ale po porodzie były jak balony na szczęście juz zeszło.
która dzis rodzi?

Hmm ulewanie zdarza się bardzo często ale na zielono...hmmm skonsultuj to z pediatrą lub polożną

Mialy dziolchy dac znac ale mam sekunde- u mnie w szpitalu na ktg panika bo mala sie chciala sie ruszac- wygniotly mnie strasznie. Ledwo wrocilam do domu i wody mi odeszly! jade do szpitala, prosze o kciuki!

To żeś numer odstawiła:-D a miałyśmy mieć cesarkę tego samego dnia:-D &&&&&&&
 
Sembo cały tydzień była mama 1 przyleciała tak to szybko minęło... Więcej wolnego w pracy by nie dostała a chciała chodź by i darmowy urlop i nie chcieli jej dać ma odpowiedzialna pracę i ledwo na to się zgodzili. ;/
szkoda, że nie doczekała się dzidzi :( Kiedy przylecisz do PL? Bo wątpię, żeby Twoja mama znowu przyjechała za np. miesiąc?
Eklerka, no SKUP SIĘ I RÓDŹ ;-)

Ja po KTG, skurcze są ale lajtowe (akurat żadnego mocnego jak na złość nie było :p a ciekawa jestem ile by wykazało).
Do gina miałam iść w sobotę, ale przełożyłam to na jutro.
Ja już tak spuchłam... oddychać mi ciężko, brzuch dalej mam w chmurach, czopa nie widziałam... Stawiam, że pobiję Eklerkę ;-):dry:
 
reklama
a ja dziaiaj przegielam...na to wyglada...tak jak nic mnie zupelnie po cc nie bolalo ,latalam juz 8h po cieciu po calym oddziale i sama kapalam mala, itd itp tak jak kazalam sobie przeciwbolowe odstawic bo nic mnie nie bolalo tak teraz umieram...brUch w miejscu rany po cc tak mnie boli ze gwiazdki widze do tego masakryczny bol kregoslupa i glowy...umre jak nic....

nie doczytam...sorry...
 
Do góry