reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Miki też chodzi, właśnie byliśmy po sandałki, bo w Attipasach jest za gorąco. Jeździ tez na hulajnodze, dostał na urodziny taka 3w1 i super śmiga, odpycha się nogami i rozpędza:)
Dzisiaj mieliśmy mały wypadek, spadł ze schodka prowadzącego na balkon i uderzył głowa w drzwi balkonowe, spuchło mu trochę i krew leciała, biedaczek:(
Byliśmy w zeszły weekend w Krakowie z mężem na rocznicowym wyjezdzie:) Mikołaj został z moja mamą, a Majka pojechała z nami do Jaworzna do dziadków, jeden nocleg mieliśmy. I okazało sie ze Majka płakała jak odjeżdżała od dziadków a Miki jak babcia wychodziła od nas z domu.:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Corrine, super ze jeszcze karmisz piersią! Nie zrazaj się opiniami innych. Ważne byście Wy chcieli.
Efka27 hulajnoga mnie rozwaliła! Chciałabym to zobaczyć.
Moja córka tez płacze jak babcia wychodzi. Ale to tylko dowód na to jak cudowne babcie mają nasze dzieci.

Moja Hania od dwóch miesięcy spaceruje, ba , biega! Ale tylko gdy trzymam ją za rękę. Sama się boi, choć czasami jak się zapomni idzie do kogoś przez całą długość pokoju, zatrzymuje się, zmienia kierunki, kuca i znów wstaje i idzie. Więc niby juz by mgła normalnie i cały czas chodzić ale nie chce ;) nic nie poradzę i nie martwi mnie to. Wy też się nie przejmujcie jeśli Wasze dzieci jeszcze nie chodzą, przyjdzie czas ze będziemy za nimi nieustannie biegać.
 
Mijaka gratulacje!!!!!
Ja karmię piersią, można powiedzieć, że mój młody to cycoholik. Lekarka zaleciła nam dalsze karmienie, bo jest alergikiem. Synek w ogóle nie je mm.
Piotruś zaczął chodzić jak mial niecałe 11 miesięcy. Teraz to biega i często się przewraca.
 
Dziewczyny, wejdzcie na stronę limango. Właśnie oglądam i widzę że mają 60% obniżki na fajne spacerówki . Kurde, a tydzień temu kupiłam. To za tę cenę cenę którą dałam miałabym teraz inny duuuzo fajniejszy.
A Wy przeszlyscie też na mniejsze/lżejsze spacerówki?
 
Mijaka gratulacje , my jeszcze też na piersi imieniem jak to skończyć , jak tylko probuje to mała krzyczy daj, daj i ściąga mi bluzkę , pozdrawiam

Tak, szukam spacerówki właśnie
 
reklama
Do góry