reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena)

Chyba się wybiore do lekarza i dokładnie wypytam bo sama nie wiem co robić .Hope masz racje przy dziewczynach nie było takiego problemu ale teraz szybciutko i pampers przebrany a tak to trzeba było wszystkie zakamarki:-D czyścić.
 
reklama
My nie odciągamy bo Igor ma małe ujście cewki moczowej i tylko krzywdę mogłabym mu zrobić. Smarujemy specjalną maścią i dziurka się powiększa. W piątek idziemy na kontrolę do lekarza.
 
:-)Dzięki Futrzaczek za linka.Czyli nic nie robimy ,całe szczęście bo juz się wystraszyłam że prawie 4 msc nic nie robiłam i mogłam małemu zaszkodzić.
 
Futrzaczku dziękuję Ci za ten filmik :* Dużo z niego się dowiedziałam....u nas nefrolog ma trochę inne metody..zobaczymy co ciekawego teraz na wizycie wyjdzie.
 
Joluś- a jaką Wy maść macie i w czym ma pomóc?

Futrzaczku młody ma sklejone ujście cewki moczowej...najpierw mieliśmy hydrocortison... i lekarz nam kazał smarować przez 10 wieczorów,ale nic nie pomogło i teraz mamy DIPROGENTA...smarujemy od 3 tygodni i efekt jest super.. Po tej nieszczęsnej infekcji cewki moczowej chcą mu wykonać na pewno cewnikowanie jak nie jeszcze inne badanie ale nie było opcji przy tak malutkiej dziurce. Najgorsze,że chyba ZUM będzie mu chciał ten lekarz zrobić a słyszałam,że to jest straszne badanie i dla brzdąca i dla rodziców ...ponoć przeżycie koszmarne!
 
reklama
Tak sobie dzisiaj oglądnęłam dolne dziąsełko Lenki i ma tam na środku takie dwie kreseczki (nie twarde). Czy to świadczy, że ząbki już tuż tuż?
Jakoś wcześniej nie przyglądałam się tak bardzo i nie wiem czy te kreseczki miała (mało uważna matka :angry:).
 
Ostatnia edycja:
Do góry