reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Na Wybrzeżu pada od wczoraj wieczora.
My rano pojechaliśmy na giełdę samochodową, niedawno wróciliśmy. Chodzić nie mogę, po godzinie spędzonej za kółkiem i łażeniu jeszcze po giełdzie. Prowadziło mi się wygodnie, tylko jak wysiadam to było ciężko. Muszę poleżeć.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki efekt Gosia tej wyprawy? Zdecydowaliście się na coś?
Jedno auto znaleźliśmy co nas interesowało, ale jeszcze trzeba je dokładniej sprawdzić m in. pod komputerem, ale to w tygodniu mąż z kolegą pojadą sprawdzić. Mi się podobało bo na moje wymagania dobry i ładny i spory bagażnik ma. Na dwójkę dzieci dobry. A mąż do pracy ma służbowy wiec auto w sumie będzie przeze mnie użytkowane.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia, ja mam dzisiaj też strasznie zamulający dzień. Zrobiłam obiad, te pół godziny stania przy garach mnie wyczerpało. Zjadłam sobie i najchętniej bym się położyła. Chyba nie będę ze sobą walczyć, kocyk i podusia i mnie nie ma. Mąż będzie dopiero po 18 z pracy, więc nikt nie powinien mnie obudzić, jak już Kuba mi pozwoli zasnąć.
Wypina się, zapiera rączkami, więc nie wiem czy pozwoli mi sen,
 
Peugeotem 307 jeździłam , bardzo fajnie się go prowadzi, jedynie co mogę mieć do niego to ciàgle coś z elektryką było..ale to czeste w francuzach. I tak wszystko zależy od danego egzemplarza.
 
reklama
Moj mąż zawsze powtarzal ze jesli chodzi o samochód to żadnego na f może cos w tym jest bo francuskie wozy często z elektryka właśnie maja problemy
U mnie ładnie słoneczko zaczęli świecić a mi się spać zachciewa masakra
 
Do góry