reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Nie wiem zupełnie, dziewczyny, jak dajecie radę tym wszystkim aerobikom w szkole rodzenia, ale ja w połowie drugiego piętra, idąc do domu, jestem wypluta. [emoji1]
W domu zaś szukam na szybko płuc.
Trzymam się nadziei, że joga mnie nie dojedzie.


Wydawałoby się, że dobra kondycja i dużo ruchu przed ciążą uchroni od takich atrakcji, a tu ni hu hu.
Najaktywniej to teraz chyba odpoczywam. [emoji12]

W sumie - podobnie będę się pewnie czuła na stare lata, choć płuca wtedy stracę już w połowie podejścia na parter. [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zawiodłam syna do przedszkola, trochę się dotlenilam i głowa mniej boli, ciśnienie i wyniki mam dobre więc dziwi mnie ta głowa bo dziś to bolała do tego stopnia, że aż mnie mdliło. Ja też was podziwiam za tą energię bo ja podobnie jak waraai aktywnie to odpoczywam....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo ja to codziennie przerabiam. Dzisiaj akurat dość dokuczliwe głowa boli... Oprócz tego jak chwilę pochodzę to skurcze brzucha, ciśnie na pęcherz, ból kręgosłupa. Dodatkowo ostatnio okropnie boli mnie zaraz nad brzuchem pod biustem, aż mi dretwieje. Nie wpływa to dobrze na mój nastrój... [emoji19]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, no ciąża, część trzecia, teraz to nam płucka dzieci zmniejszają, serducha obciążone, żyły, tętnice, stawy, głowy i tak dalej... Biorę książkę i zalegam. Obiad mógłby się sam popelnić...
@DaWo Poleż, cóż zrobić...

U mnie leje....
 
U mnie lało całą noc, a teraz tylko chmury. Ale ciepło! Jak w końcu wyjdzie słońce, to uskutecznię spacer, a tymczasem kawka, dentysta, zakupy spożywcze + odebranie ogórkowej od teściówki [emoji7] i ćwiczenia z piłką! Chyba, że mi entuzjazm przejdzie [emoji6] mąż wyjeżdża na 5 dni na mecz fo Amsterdamu (taaak, wielki kibic Legii), więc wolna chata ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja od rana...u nas wieje mocno i pochmurnie ale czuć wiosnę...jak Młodego zawozilam 7 stopni...jeszcze chwila i bede kwiatki bratki sadzić...:) wiec jak Mała sie urodzi będzie kolorowo...

DaWo, nie czytaj za dużo neta...no niestety ten ostatni trymestr będzie nie zawsze kolorowy...ale damy radę...:) Ja odliczam do kwietnia...bo jednak chcialabym juz na weekend majowy być po porodzie...
 
Nie no @DaWo gestoza to już skrajność. Postaw się w mojej sytuacji, ja często plamie krwią, teoretycznie wiem, że krew jest przez zmiany na szyjce... Ale czasem się zastanawiam czy nie dzieje się coś złego [emoji19] najlepiej byłoby leżeć w szpitalu bo można zgłupieć. Gestoza to już na prawdę poważny stan, nie bierz tego pod uwagę. Jesteś pod stała opieka ginekologa, a jakby działo się coś poważnego to leć na izbę przyjęć i będziesz wiedziała wszystko. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki. Ja dziś pobudka o 5 i leżenie do 7 później mała drzemka. U nas cały czas leje i z domu nie chce się wychodzić. Cała czas boli mnie nagadala dole jakby spojenie lonowe szczególnie jak chodzę alko przekladam się w łóżku. Jutro na szczęście mam gin także muszę wytrzymać z tą niewiedza czy wszystko jest ok.
Olo32 ja już bym mojego mężczyzny tak daleko nie puściła w tym tyg. Ciąży :) dla mnie najlepiej jakby Kamil cały czas siedział ze mną w domku :) to musisz sobie dobrze to wolne zorganizować :)
Ja zaczęłam urlop od poniedziałku razem z moim mężczyzna :) i Zajmujemy się organizacja wesela. Także cały czas na obrotach.
 
Do góry