reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Podobno dzieci po cc są na wejściu trochę ładniejsze bo główkę mają okrągła a nie takie jajo po przejściach :D trzeba wyciągać plusy z sytuacji wydawało by się beznadziejnych. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Potwierdzam, Hanka nie wyglądała na "stożkogłową" :tak::tak:

A na nogach będziesz równie szybko jak po sn... Koleżanka po naturalnym porodzie nie mogła siedzieć, bo bolała ją "rozklapiocha" a ja siedziałam, no nie ma reguły...
 
reklama
Wielka prośba o pomoc !!
Witam, jestem studentką logopedii na Uniwersytecie Gdańskim, piszę pracę licencjacką pt.: stan wiedzy przyszłych rodziców na temat profilaktyki logopedycznej w pierwszym roku życia dziecka. Proszę o pomoc przyszłe mamy, a także przyszłych tatusiów i wypełnienie krótkiej ankiety w tym temacie potrzebnej do napisania powyższej pracy. Byłabym bardzo wdzięczna za poświęcenie 5 minut.

Link do ankiety --> Link do: Stan wiedzy przyszłych rodziców na temat profilaktyki logopedycznej w pierwszym roku życia dziecka

P.S. Chętnie odpowiem później na pytania, jeśli ktoś byłby zainteresowany, w jakiejś prywatnej wiadomości lub po zakończeniu moich badań.
Z góry dziękuję :)
 
U mnie też dzis nie po mojej myśli poszło, jak Wam dziewuszki....dzwonilam do poloznej i mówi ze jest nowa dyrekcja w szpitalu i chcą znieść aby położna przyjeżdżała jak niema duzuru...mam dzwonić na początku marca jaka decyzja Dyrekcji jest. ..aż sie wystraszylam porodu...:D
 
Ja już po wizycie. Synek waży 1535 g 28 cm długi,ogółem wszystko dobrze-łożysko,szyjka w normie tylko mały jest jeszcze ułożony miednicowo do 36 tygodnia powinien się obrócić ale jeszcze ma czas. Mam dużo odpoczywać ;) nie mam znów żadnego zdjęcia z usg bo nie chce pokazać buźki ten mój syn, za to pupe i nogi mam już obejrzane z każdej strony ;)
 
Myszkax33, to gratulacje udanej wizyty i ze wszystko oki, Twój synek tez już duży. Który masz tydzień?
Moja Mała w piątek była już obrócona główką w dół ale jeszcze do 36 tygodnia może zmienić pozycję parę razy.
 
Mamy 30 tydzień. Lekarz też mi powiedział żebym się nie martwila bo nawet po 36 tygodniu może się obrócić i często tak się zdarza szczególnie w kolejnych ciazach ;)
 
reklama
Do góry