reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
O matko jakie ceny porodu,jestem w szoku.
Za dużego wyboru szpitali w mieście nie mam bo jest jeden ale w sumie dobrze wyposażony,sale pojedyncze,jakby coś się działo że mną czy synkiem to maja odpowiedni sprzęt i jest 300m od mojego mieszkania ;) następne szpitale są w odległości powyżej 60km więc bez sensu żeby tam jeździć skoro mam pod nosem.
Link do: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka
Tu podałam wam link jak któraś byłaby ciekawa,komentarze jakie czytałam sa straszne a ja nie wspominam aż tak źle pobytu w tym szpitalu ;)
 
Dzień dobry dziewczęta!
Ja standardowo w nocy niedziela/poniedziałek się nie wyspałam. Przewracałam się z boku na bok a jest to coraz trudniejsze przez coraz większy brzuch plus rogala trzeba zawsze przekładać ;)

@Martusiamiska trzymaj się dziewczyno! Oby jak najszybciej wypisali. Chrapiące panie to zło :/ Ja po operacji kręgosłupa miałam jedną chrapiącą, a drugą cały czas wymiotującą po narkozie. I oczywiście noc nieprzespana, bo już mi się instynkt załączył i się wymiotującą panią przejmowałam i ogarniałam dla niej pielęgniarki ;) Druga noc była już z proszkiem nasennym, więc przespana pięknie ;)

@Lefkowa to bardzo fajnie Ci się trafiło. Niestety bywa i tak, że w szpitalu jest produkcja taśmowa i bez opłacenia położnej nie masz takiej opieki, jakiej byś chciała. Ja bym oczywiście wolała nie płacić, ale przy pierwszym dziecku stwierdziliśmy, że jednak spróbujemy z położną.

Ogólnie z uwagi na to, że do gin chodzę w Medicoverze, to polecała poród w szpitalu Medicover. Jednak trochę mi kapcie spadły jak zobaczyłam ceny (w ramach ciekawostki zapraszam: Link do: Porody Medicover | Pakiety porodowe), to te 2k za położną wydało się bardzo rozsądną ceną ;) Medicover bardzo lubię i cenię, ale jednak trochę dużo sobie liczą. Tym bardziej, że jakby coś się działo nie tak to i tak wiozą do normalnego szpitala.. :)

Ja za trzy godzinki do ortopedy. Czekam jak na wyrok..
Fajnie brzmi - poród prestige :D.

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę, że z tymi szpitalami to wszystko zależy od zmiany na jaką akurat się trafi ;) Dobre szpitale też potrafią mieć pojedyncze negatywne opinie. Dużo zależy pewnie też od podejścia samej rodzącej, bo jeżeli jest miła i współpracuje, to położne też inaczej podchodzą niż do osoby, która stawia wymagania z kosmosu. Pamiętajmy, że to jednak poród i nie zawsze wszystko przebiegnie tak jak my sobie to zaplanowałyśmy - czasem lekarz/położna musi podjąć inne działania ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie dzidziusia ;)
 
A ja melduję odbycie wizyty u pana lekarza gbura, który powiedział, że po operacji kręgosłupa to jednak raczej cc, bo przy porodzie naturalnym jest ryzyko, że przepuklina kręgosłupa powróci.

Teraz plan jest taki, że idę do neurochirurga, który mnie operował i zobaczymy co on powie.

Damn :(
 
A ja melduję odbycie wizyty u pana lekarza gbura, który powiedział, że po operacji kręgosłupa to jednak raczej cc, bo przy porodzie naturalnym jest ryzyko, że przepuklina kręgosłupa powróci.

Teraz plan jest taki, że idę do neurochirurga, który mnie operował i zobaczymy co on powie.

Damn :(

CC to nie koniec świata, najważniejsze zdrowie malucha i mamy. Głowa do góry, może jeszcze się uda naturalnie :)
 
A ja melduję odbycie wizyty u pana lekarza gbura, który powiedział, że po operacji kręgosłupa to jednak raczej cc, bo przy porodzie naturalnym jest ryzyko, że przepuklina kręgosłupa powróci.

Teraz plan jest taki, że idę do neurochirurga, który mnie operował i zobaczymy co on powie.

Damn :(
Z tego co kojarzę to mam dziewczynę na szkole rodzenia też po przepuklinie i rodzi naturalnie. Oczywiście nie wiem na ile jest to bezpieczne. W razie czego zaoszczędzisz 2 tałzeny [emoji14] Ja też prawdopodobnie będę mieć cc, a nie dopuszczam tego do siebie bo ja niestety muszę być od razu na nogach ze względu na sytuację osobista. [emoji19]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
CC to nie koniec świata, najważniejsze zdrowie malucha i mamy. Głowa do góry, może jeszcze się uda naturalnie :)
Ja wiem i kiedyś nawet myślałam, że poród naturalny to never ever, ale hormony jednak zmieniają podejście ;) i w sumie faktycznie jeśli byłby nawrót tej przepukliny to lipa, bo ból jest taki, że ni chu chu się dzieckiem zająć, a to przecież najważniejsze.

Z tego co kojarzę to mam dziewczynę na szkole rodzenia też po przepuklinie i rodzi naturalnie. Oczywiście nie wiem na ile jest to bezpieczne. W razie czego zaoszczędzisz 2 tałzeny [emoji14] Ja też prawdopodobnie będę mieć cc, a nie dopuszczam tego do siebie bo ja niestety muszę być od razu na nogach ze względu na sytuację osobista. [emoji19]
No właśnie o tę kwestię bezpieczeństwa chodzi :/ A dwa tałzeny mnie rozbawiły, ale jest to jakiś plus tej cesarki no ;P
 
reklama
Do góry