reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny
Klaudia i Nikodem co tam u Ciebie?
Jak tam to plamienie?
Ja od dzisiaj muszę leżeć pojawiło mi się plamienie, i jak nie przejdzie to IP
Olo zazdroszczę sn ja niestety musze zrezygnować a też się zapisałam
 
reklama
Karlik, dobrze ze zadalas to pytanie z butelkami, ja nie chcialam kupować ale faktycznie może jedna w razie W niech będzie w domu. I faktycznie 0 czy 1 smoczek wybrać. ..
A jeszcze mam pytanie bo moje starsze dziecko nie miało nigdy smoczka i jestem zielona też kupujecie na wszelki wypadek?

Koniczyna, a który masz tydzień? I co nagle pojawiło Ci sie plamienie?

Właśnie Klaudia co u Ciebie ?

A ja Wam powiem ze niewiem czy przez to ze więcej sie ruszam czy wplyw ma to że juz prawie tydzien nie biorę luteiny porannej dawki i czuje codziennie bóle brzucha...dzis musialam sie położyć bo ....no no troszkę bolalo...
 
Waarai - jak pójdziecie teraz do USC to już młodej w szpitalu dadzą nazwisko taty. To zalezy czy łatwiej Ci to załatwić teraz czy potem się tarabanić z maluchem ( bo musicie być oboje chyba przy uznaniu).
Co do nazwiska to też jestem w temacie. I tak faktycznie jest, jak teraz załatwi się papier z USC o ojcostwie to później jedna osoba może iść je rejestrować. No i w szpitalu też już ma wpisane po ojcu ;)
U mnie na szkole rodzenia są same młode. Mimo że u mnie licznik wskazuje 26 to zdecydowana większość jest młodsza. :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Klaudia i Nikodem co tam u Ciebie?
Jak tam to plamienie?
Ja od dzisiaj muszę leżeć pojawiło mi się plamienie, i jak nie przejdzie to IP
Olo zazdroszczę sn ja niestety musze zrezygnować a też się zapisałam
U mnie to nie było plamienie tylko raczej jednorazowy "chlust" wydzieliny z krwią co by wskazywało na ten nieszczęsny czop :) Aktualnie większych dolegliwości nie odczuwam, bóle brzucha są ale raczej mało dokuczliwe. Pewnie dlatego, że biorę luteine, ona jest dla mnie na prawdę wybawieniem. Jedyne na co narzekam to drugi dzień mam ucisk w lewej pachwinie, co skutkuje spuchnietą nogą. Ale da się przeżyć. ;) Teraz piękna pogoda u Nas to pół dnia na leżaczku z książką. :)
Wózek zamówiony - będzie w piątek już do odbioru. Wszystkie ubranka i inne akcesoria wyprane poprasowane, poukładane, spakowane. Butelki nawet wyparzone.
 
Ile macie tych ubranek na pierwsze 3mce?
W ogóle na sam początek?

I jaki rozmiar na start?
Bo mnie już te 62 wydają się tycie i boję się sięgać po mniejsze. ;]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Waraai, ja mam jeszcze body w rozmiarze 56 parę sztuk i pajacyki. Ale większość 62. Chociaż dziś przeglądam paczkę od koleżanki i dała mi też rozmiar 50 wypiore ale to chyba za male..
 
Dobrze że u Ciebie wszystko oki Klaudia. Jaka Ty jesteś zorganizowana i przygotowana ze wszystkim :-)
Ja też rodziłam pierworodnego jak mialam 26 lat.
Ja musze być przygotowana bo do pomocy chętnych nie ma. :p co do ubranek to ja mam cały przekrój. Chociaż rozmiar, rozmiarowi nierówny. Mam jeden kombinezon bez stópek na 50, wygląda na 62 lekko. :p
 
reklama
O!Dzięki za radę, dziewczyny!
Zdecydowanie lepiej iść z brzuchem, niż z wózkiem. ;)
Proszę bardzo, co do ubranek to ja 62 i 54 ( a dokładnie trochę ubranek mam w rozmiarze 0-3 a niektóre NB) a główną partię dostanę dopiero w kwietniu.
marta:-) Ja przy pierwszej córce nie wiedziałam co to smoczek więc przy drugiej nie miałam i co?? po porodzie moja młodsza wisiała mi na cycu non stop. Po kilkunastu godzinach poszłam do położnych błagać o smoczek ( 8 lat temu były takie jak do starych, szklanych butelek do których wkładały pieluchy żeby zatkać) ale dwa lata później tego zakazali i one nic nie miały!
Na szczęście dostawało się wtedy takie pudła-prezenty na oddziale i tam był aventowy. Teraz juz do szpitala biorę jakiś - sa dzieci które po prostu mają taką wielka potrzebe ( często sa to te same co potem obgryzają paznokcie :-)) . Ponieważ ja nie lubię dzieci ze smoczkami wybieram w miarę niewidoczne : Link do: AVENT SMOCZEK USPOKAJAJĄCY ORTODONTYCZNY 170/18 0+ ; choć ten mi pasuje również kształtem trochę takie rozdają w amerykańskich szpitalach - że okrągły ten dzyndzel co w buzi Link do: AVENT SMOCZEK USPOKAJAJĄCY GRYZAK SOOTHIE 0-3 m
Marta, a ten brzuch to jak boli - tak okresowo? Miałam pytać - jak będzie Twoja córeczka miała na imię?
Klaudia i nikodem - młodsze niż 26 lat... a już myślałam, ze tak młodych mam nie ma ;-) Super że jesteś już gotowa - to już 36 tydzień u Ciebie to naprawdę końcóweczka może być - fajnie, fajnie. A Ty to taka bardziej kwietniowa mamusia. Na którego masz termin wg miesiączki?
Koniczyna05- mocne to plamienie? wiążesz to z jakimiś skurczami?

Jutro przyjeżdża moja mama.... nawet dziś odkurzyłam z tej okazji - he he. Moja mama raczej nie z tych co to się u mnie wezmą za sprzątanie czy mycie okien :-) już prędzej by mi dała kasę na sprzątaczkę - ha ha ha
Ale ma przywieźć tort bezowy (na moje urodziny) i może dzieci przyprowadzi ze szkoły :-) no i towarzystwa mi dotrzyma. Dziś miałam mieć fryzjera w domu ale chyba uda się dopiero w weekend taki ma młyn. Już się nie moge doczekać
 
Do góry