reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam,
Ja też się nie wyspałam. 3 razyy siusiu w nocy i nad ranem jeszcze. Nic mi sie nie chce, ale mieszkanie zarosło kurzem i skacze po krzesłach, sięgam tam, gdzie od miesięcy nie scierane. I czuje się już taka zmeczona. A dopiero zrobiłam kuchnie. Nienawidzę sprzątać. :(

A ja lubię sprzątać i przed ciążą robiłam to dość regularnie, a teraz jest masakra - wczoraj odkurzenie i umycie podłóg zajęło mi 2,5 godziny :D (a normalnie do 40 minut).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja lubię sprzątać i przed ciążą robiłam to dość regularnie, a teraz jest masakra - wczoraj odkurzenie i umycie podłóg zajęło mi 2,5 godziny :D (a normalnie do 40 minut).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawzze sprzątam jak to moja mama naazywa "Krakowskie Przedmieście", czyli to, co na widoku :D dzisiaj natomiast wszystko dokladnie, oprócz okien. Zapowiadają kilka dni pieknej pogody, wtedy wezmę się za okna :)
Mi się wydaje, że nie można. Podobnie eukaliptusowego czy miętowego. Ale na 100% pewna nie jestem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szukałam z ciekawości i na jakiś forach piszą, ze nie można
 
Też mnie od rana ucho pobolewa.
I jest jakby zatkane trochę.
Może woreczek z gorącą solą?
Kiedyś czytałam, że dzieciom się przystawia przy zapaleniu ucha.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz wstawię swoją recenzję na temat motherhood. Ogólnie jest wygodna. Zastąpiłam z nią, jednak jest dla mnie troszkę za twarda (ja lubię spać na takich płaskich wymemłanych) i pod głowę za wysoka. Oczywiście z niej nie zrezygnuje, bo robi dobrze moim plecom. Troszkę też jej końcówka uciska mi na brzuch, więc muszę ją ustawiać niżej. Może ja jestem taka niewymiarowa, bo chyba producent nie miał tego w założeniu.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz wstawię swoją recenzję na temat motherhood. Ogólnie jest wygodna. Zastąpiłam z nią, jednak jest dla mnie troszkę za twarda (ja lubię spać na takich płaskich wymemłanych) i pod głowę za wysoka. Oczywiście z niej nie zrezygnuje, bo robi dobrze moim plecom. Troszkę też jej końcówka uciska mi na brzuch, więc muszę ją ustawiać niżej. Może ja jestem taka niewymiarowa, bo chyba producent nie miał tego w założeniu.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ile masz wzrostu? Będę wiedziała czy do mnie będzie pasować :D
 
reklama
Ja jestem dziś tak zmęczona że szok, a moc dzisiaj jeszcze nie zrobiłam. Dobrze ze mąż w domu to chociaż jemu córka trochę głowę pozawraca :-)
 
Do góry