reklama

Majowe mamy 2017

Gratuluje wizyt!!!! Świetnie że wszystko w porządku!!! Ja wizyta w środę .
I albo Wasza siła sugestii albo mi też się coś w brzuchu kręci:P

No musi być jednogłośnie żeby potem nie było nieporozumień że powołałyśmy się same buhahah.
 
reklama
Jak grupę założę to się nie da wejść przez aplikację. Wątek zamknięty będzie taki jak ten w panelu głównej strony jak są wszystkie te przyszłe mamy staramy się itp będzie się gdzieś wyświetlał nam watek majowe mamy 2017 zależy gdzie anislu go umieści ale poinformuje nas o tym
Kurcze dobrze by było abyśmy mogły nadal z aplikacji korzystac

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wizyt!!!! Świetnie że wszystko w porządku!!! Ja wizyta w środę .
I albo Wasza siła sugestii albo mi też się coś w brzuchu kręci:p

No musi być jednogłośnie żeby potem nie było nieporozumień że powołałyśmy się same buhahah.
Bez przesady :D nie jesteśmy dziećmi :) jak ktoś ma odmienne zdanie, niech zgłasza do końca jutrzejszego dnia swoje propozycje i przejdzmy szybciej na zamknięty, bo mówiąc szczerze nawet zbytnio nie chcę tu wrzucac ani zdjęcia brzuszka, ani co do zdjęcia Maluszka nie byłam przekonanaa, aby wrzucać :)
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj znowu mdlosci i wymioty od rana a to juz 15 tc. Ile to jeszcze potrwa? Przy corce az do 5 miesiaca sie meczylam. Mam tabletki przeciw wymiotne ale dopadly mnie skutki uboczne i musiałam odstawic. Chociaz i tak teraz jest juz lepiej. Ja wizyte u swojej gin mam 14.11. Ponownie bedziemy podgladac pleć. Bedzie to juz 16tc. Moze tym razem zobaczymy. Mam juz córkę która tak bardzo chciałam miec wiec teraz mi obojętne. Byle zdrowe sie urodzilo. Chociaz mąż odprawia modły o chłopaka :))
Gratuluje wszystkim mamom pozytywnych wiesci i poznania plci.
 
Pinki główny moderator to bez dwóch zdań :) ja mogę jej pomóc :)

Mi z tego kalendarza wychodzi córka. I tak czuje, że tak będzie mimo, że chciałabym inaczej, no ale ;)

Rukmini- masz synalka, zobaczysz jak będzie się troszczył o młodszą siostrzyczkę :) dziewczynki są super :)

Co do ruchów to pytałam dziś swojej lekarki i powiedziała, że bardzo możliwe, że je czuje. Bo mi sie wydaje że to te bulgotki a nie jelitowe ;)
 
reklama
z początku jest to bardzo delikatne i tylko od czasu do czasu, ale z każdym dniem będzie więcej i wyraźniej :) to jest cudowne w ciąży :) Chociaż pod koniec boli ;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry