reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
hej dziewczyny, pare dni mnie nie bylo ale mialam natlok zajec, wczoraj corka miala pasowanie w przedszkolu a dzis ja rozlozyla choroba, z nosa cieknie i kaszle i corka manakaz wygrzewania sie w lozku a ja na doczepke leze z nia i mam chwile cos napisac.

wczoraj wyciagnelam po corce kurtke kombinezon , spiworek i pare innych zimowych ubran w rozmiarze 0-3 i wystawilam na necie do sprzedania bo pewnie bedzie chlopak do tego nawet jesli nie to i tak majowe a teraz moze sie sprzeda poki sezon zimowy.

Co do okiem u mnie umyje maz, nie chce narobic problemow tym bardziej ze nawet jak bym myla po jednym to tak mam brudne ze jedno okno to i tak wysilek hehe.


co do spacerowki ja mam po corce parasolke za 500zl, ladna byla w dniu zakupu, teraz wyglada jak by miala sie rozleciec, klekocze i inna nawierzchnia niz asfalt sanie do przejechania, tak sie idzie umeczyc ze niosac dziecko na rekach mniej sie zmecze

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi okna umyje mąż, ja nie zamierzam tego robić ;) ale poczekam jeszcze aby na święta były czyste. Niestety mamy mieszkanie przy ulicy więc szybko się brudzą.
Ja miam maclarena i był mega boski :)
 
Ja teraz - wiedząc, że mogę zaszkodzic myciem okien - zagoniłabym TŻ do tego i sama tylko wyprasowałabym firany. Ja nie mam duzo okien, a wczoraj czułam się jak cień, taka bylam zmęczona
 
Ja mogę okna umyć tylko od wewnątrz. Otwierają się na zewnątrz a mieszkam na IIIp więc nie chcę wypaść. Nawet jak umyję to zawsze wyglądają na brudne, bo z zewnątrz brud. Dwa razy w roku przyjeżdża koleś, który myje. Jeśli sama woda namazane można nazwać myciem :). Wspólnota płaci mu za sprzątanie budynku. Więc chyba te 2 razy to luksus :(. Nie muszę mieć w domu firan itp :) brud robi za kurtynę :(
 
My jak wynajmowalismy mieszkanie, gdzie nie bylo ani jednej firaneczki, ani zaslonki, tylko same rolety to się źle czulam. Ale to kwestia przyzwyczajenia :)
 
reklama
My nie mamy w ogóle firan tylko rolety takie przylegające do szyby, jedynie na oknie tarasowym mam te makaroniki ale tylko dlatego że to okno najbardziej upackane od psa i Rączek no, mam 13 okien i też odpuszczę mycie w tym roku, mój brat dorabia w firmie Sprzątajacej i bierze 5 zł za umycie, to dam mu zarobić :-)
Ja dziś od rana sprzątam i Sprzątam, przyszły moje włóczki i sznurki, czekam tylko na grube szydelka i jutro zaczynam produkcję :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry