reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
U nas też to nie azs tylko alergia na białko mleka krowiego. Muszę na wszystko uważać, odrobiną mleka powoduje u Miłka atak duszności i krzytuszenia. Muszę się pochwalić wczoraj wyszła nam prawa dolna jedynka[emoji16], kolejna szykuje się też do wyjścia. Miłek jest dzielny, nie ma przy tym gorączki jedyne co to trochę bardziej marudzi i robi po 5 kup dziennie. Remont nadal trwa i jeszcze tydzień po Świętach będzie się ciągnął, mam już go serdecznie dość.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka gratulujemy zęba. A jak Milek śpi przy tych wychodzących zębach?
Już nie wiadomo co gorsze, AZS czy alergia. Na jakim etapie macie remonty? Chwal się :)

U nas remonty na razie przystopowały. Za dużo się działo i nie myśleliśmy o zakupach i robotach w domu.
Dzisiejsza noc była tragiczna. Filip budził się z płaczem co 30 min. Dzień też nie był lepszy
 
@kasia0121 powiem Ci że noce różnie czasami budzi się tylko raz na mleko, a czasami śpi ale jęczy przez sen co godzinę. Niestety bardzo wcześnie wstaje 6 już się wyspałem mamo idziemy się bawić... Teraz mam dobrze bo moja mama zabiera go i mogę spać do 10[emoji16], korzystam, a co będę sobie żałować, nie wiadomo kiedy trafi mi się taka okazja. Co do remontu to mieliśmy zostawić kuchnię i łazienkę, a jednak wszystko będzie zrobione. Zostało tylko pomalować, ułożyć płytki w korytarzu i kuchni, panele w sypialni salonie i pokoju małego. No i urządzić wiadomo, strasznie dużo wyszło w trakcie więc z delikatnego remontu zrobił się generalny. Nikt nam tej alergii nie potwierdził no ale same powiedzcie jak daje Milkowi coś z zawartością nawet śladowej ilości mleka to zaczyna się dusic, krztusić kaszle lecą mu łzy i robi się czerwony i silny katar nosek mu zatyka. Mm oczywiście też nie wchodzi w grę identyczna reakcja. Muszę zgłosić się z małym do dietetyka bo boje się że nie dostaje wszystkich wartości odżywczych i witamin. Kasia współczuję wizyty w szpitalu[emoji20], mam nadzieję ze z Filipem wszystko już jest dobrze.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju to niedobrze jak Miłkowi się tak dzieje,miejmy nadzieję, że nasze maluchy z tego wyrosną.Faktycznie wygląda to na jakąś skazę białkową.
 
Jak tam dziewczyny po świętach? ja nadal objadam się swiątecznymi wypiekami, później strach na wagę będzie wejść.
Jak postępy waszych maluszków? już któryś chodzi? mój nadal się chwieje i ciężko mu utrzymać równowagę.Tak się zastanawiam...jak jest u was z kładzeniem dzieci spać? zasypiają same? czy musicie być blisko i np kołysać? bo w mądrych poradnikach wyczytałam żeby dziecko przyzwyczajać żeby zasypiało samo i najlepiej dziecko położyć w łóżeczku, powiedzieć dobranoc i wyjść z pokoju. Szczerze to sobie tego nie wyobrażam, u mnie byłby jeden wielki płacz.
 
Hej mój sam mie usypia. Usypia przy piersi albo kolysany. Skonczyl 10 mcy i zaczal chodzic. Narazie nieporadnie ale przejdzie dystans kilku metrów :)
Dziewczyny jak u waszych dzieci z nasladownictwem? Co nasladuja?
Duzo nasladuja ?
 
Ostatnia edycja:
Martex to gratulacje dla twojego maluszka ze juz chodzi. Super:) Co do naśladowania to mój naśladuje bardzo dużo rzeczy które robimy, np klaszcze, rusza się do muzyki itd, to niesamowite że dzieci tak dokładnie nam się przyglądają i zauważają wiele rzeczy z których czasami sami nie zdajemy sobie sprawy.
 
Dzięki za odpowiedz . Moj nasladuje tylko papa brawo hop hop i przyklada rzeczy do ucha ze niby halo halo. Chyba nic wiecej :(
Co jeszcze twoje nasladuje ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@biedronka10 Aleks dalej chodzi trzymając nas za ręce.Czasami się pomyli i pójdzie za jedną rękę,ale to zdarza się bardzo rzadko.Co do zasypiania prawie zawsze usypia przy cycu, czasem się zdarzy, że zaśnie w wózku czy w huśtawce.Nadal śpi z nami :/ Nie wyobrażam sobie zostawić go samego do momentu zaśnięcia :o
@Martex2003 brawo!! Aleks naśladuje:kichanie,kaszel,bije brawo,czasami podnosi ręce do góry naśladując po nas,pokazuje palcem,tańczy,czasem daje mokre buziaki :D
 
Do góry