reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mb91 cieka co Ci powie ja też mam wizytę ale o 14tej i też mam zamiar mu postękać tylko boję się że położy mnie na oddział od niedzieli bez zmian mam rozwolnienie niby nie uporczywe ale jest. Moja przyjaciółka o ,8, smej ma CC i może za nią się denerwuje. Hm
 
reklama
Mb91 cieka co Ci powie ja też mam wizytę ale o 14tej i też mam zamiar mu postękać tylko boję się że położy mnie na oddział od niedzieli bez zmian mam rozwolnienie niby nie uporczywe ale jest. Moja przyjaciółka o ,8, smej ma CC i może za nią się denerwuje. Hm
Mi tez się zdarzało denerwować jak przyjaciółki albo siostry rodziły bardzo mozliwe :) A apropo rozwolnienia ja w jednej i w drugiej ciąży miałam tak na około tydzień przed porodem ... Więc może niedługo coś się zacznie u Ciebie dziać ... Bo jak mój lekarz mówił przeważnie organizm się oczyszcza i się śmiał ze lewatywa nie bedzie potrzeba ale u nas nie ma lewtywy tylko czopki na przeczyszczenie ale ja nie musiałam ich brać ;)
 
Dzien dobry:)
Ja wczoraj mialam ktg I wizyte. Zero skurczy, szyjka twarda I zamknieta a dzidzius juz 3500g, potwierdzone. Takze moze byc ciezko z porodem jesli przenosze...

Chyba chcialabym miec zaplanowany porod co do dnia. Ginekolog moja kazala juz myslec o tym, ze jesli nic sie nie rozwinie to 1 czerwca klade sie na oddzial.
 
@tysia123 również miłego dnia [emoji5]

@nknatalia mam nadzieje, że będzie miał dobre wieści dla mnie dzisiaj tym bardziej, że udało mi się zasnąć raptem na godzinę - obudziłam się zlana potem, z drgawkami i bólem brzucha. Mam nadzieje, że to już to, bo brzusio mnie mega w dole boli, nawet z wypróżnieniem nie mam problemu od rana. 3mam kciuki za przyjaciółkę - super, że będziecie mogły razem pojeździć sobie na spacerki [emoji3]
Daj znać co po wizycie. [emoji6]

@Nan90 Haha... jak się spieszyło tym naszym szkrabom tak się spieszyło, a teraz jak już mogą wychodzić to się zadomowiły na dobre [emoji16] Mój D. od początku mówił że tak będzie. [emoji5]
 
Mi tez się zdarzało denerwować jak przyjaciółki albo siostry rodziły bardzo mozliwe :) A apropo rozwolnienia ja w jednej i w drugiej ciąży miałam tak na około tydzień przed porodem ... Więc może niedługo coś się zacznie u Ciebie dziać ... Bo jak mój lekarz mówił przeważnie organizm się oczyszcza i się śmiał ze lewatywa nie bedzie potrzeba ale u nas nie ma lewtywy tylko czopki na przeczyszczenie ale ja nie musiałam ich brać ;)
Jestem przerażona jakbym miała teraz rodzić bo tu leci tam będzie lecieć:-(
 
Dzień dobry z rana.
Mnie rozklada coraz bardziej, jeszcze kaszel doszedl, chyba jak bym miala rodzic to oddychac za mnie musial by moj D. [emoji16] dobrze ze dzis choc pogoda przyjemna. Na weeked planujemy jechac do mojej mamy i tak sie zastanawiam czy to dobry pomysl, oddalac sie tak daleko od szpitala a z drugiej mam ochote troche odpoczac, bo babcia zajela by sie wnusia he he.
 
A właśnie, dziewczyny, które rodziły i były nacinane. Jak to jest z wypróżnianiem. Jak to zrobić żeby nie uszkodzić szwow.
 
reklama
Gosika, normalnie robisz. Tylko jak miałam szwy po nacięciu to po każdej wizycie w wc szłam pod prysznic żeby się umyć. Plus psikalam tantuum rosa.

MB kciuki za wizytę. Daj znać co tam lekarz powiedział.
 
Do góry