Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bo to w sumie dla lekarza informacje. Szkoda, że tak mało ginekologów daje pełną informację i wszystko tłumaczy pacjentkom. Pewnie bylybyśmy bardziej spokojne.U nas musi byc koszula nocna ale nic mi nie mówiono o rozpinanym biusciekurcze tez nie wiedziałam ze z usg mozna tak duzo wyczytać
![]()
Jaki piękny szczery uśmiechMamo, chyba mnie kopnął ten bratek
Mam dosc u dentysty bylam z mlodym a on tak ryczal.chyba mu mloda dentystka nie pasuje.A wczesniej nie mial u niej problemow .musze szukac na nfz bo mnie raczej nie stac placic za leczenie kazdego zeba .Ma 3.5 roku a zabki po mamie bo ja tez w tym wieku mialam problemy mimo regularnego mycia zebow.