reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czesc ciocie. Moj maluszek ma juz jedna czwórkę. Takze mamy 9zębów. Jestesmy znowu w szpitalu.. Masakra jakaś.. Maly mi w zeszła środę goraczkowal do 40stopni..nie wiemy dlaczego..byc moze przez trójki ktore sie pchają.. Nie wiem co to bedzie.. Ciągle tu wracamy.. Dawniej dawal rade byc miesiąc w domku a teraz.. Na drugi dzien kaszle i ma flegme.. Mam juz dosc tego .. Kuzwa ile mozna.. Wakacje a my pewnie tu spedzimy.. Na sama mysl sie we mnie gotuje.. Maly nic nie rosnie.. 5kg ciagle od kilkunastu tygodni.. Stoimy w miejscu.. Tylko jak dlugo mozna wazyc 5kg? A niedlugo bedzie mial 13miesięcy.. Pluca sa slabe wiem tylko to a reszta nadal jest jedna niewiadomą.. Nie mam juz sil.. Jest upal a my zamiast jechać gdzies z dziećmi to kolejne wakacje spędzimy w szpitalu.. A czas leci jak nie wiem.. Z tej bezradności oszaleje kiedys naprawdę.. Ile bym dala by zyc w miare normalnie.. Noce nadal sa malo przespane.. Nie mam sil płakać zloscic sie.. Jestem bardzo bezradna
 
reklama
Jetkaa kochana dokładnie Ciebie rozumiem. Tak mi szkoda Ciebie. Jesteś taka waleczna i silna. Podziwiam Cię bardzo. A jak Twój straszy syn to wszytko znosi? Tak jak mówisz czas leci bardzo szybko i starszy też rośnie. Życzę Wam jak najlepiej i ściskam
 
Jetkaa bardzo mi przykro, że musicie się zmagać z takimi problemami i chorobami. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Współczuję Ci bardzo. Jesteś bardzo silną kobietą.

Moja dziś marudna od rana i już panikuję, że może to ma związek ze szczepieniem. Ale chyba się nie wyspała, ziewa mi, a uśpić się nie da. W tej chwili "tańczymy" do piosenek dla dzieci, może się zmęczy i pójdzie spać. Ale marudna i płaczliwa od rana. Oglądałam rączkę, to śladu po szczepieniu nie ma.
 
@Gosika88 , raju, ile razy o Was myslalam. Zniknelas zaraz po porodzie. Super szogun :), Oliwier? Dobrze pamietam?
@Jetkaa, wspolczuje szpitala znowu :(. Mialam nadzieje, ze Oskiemu uda sie w domu. Caly czas trzymamy kciuki za Ciebie i za niego.
@tysia123 , zagladaj czesciej :)
U nas jutro 2 tyg po MMR i powiem Wam, ze caly czas cos...najpierw stan podgoraczkowy, pozniej katar i kaszel, a wczoraj zauwazylam dwie trojki na dole. Wiec nie wiem czy to oslabienie i reszta atrakcji to po szczepieniu czy od zebow.
 
Jetkaa Kurde bardzo współczuję i najgorsze jest to że w sumie lekarze konkretnie nie określili co Boskiemu Oskiemu jest.Nie ma konkretnej diagnozy i leczenia .
Pozdrawiam całą rodzinkę gorąco .

Moja Laura dziś miala szczepionkę mmr zobaczymy jak będzie .Narazie jest ok .
 
Jetkaa Kurde bardzo współczuję i najgorsze jest to że w sumie lekarze konkretnie nie określili co Boskiemu Oskiemu jest.Nie ma konkretnej diagnozy i leczenia .
Pozdrawiam całą rodzinkę gorąco .

Moja Laura dziś miala szczepionkę mmr zobaczymy jak będzie .Narazie jest ok .
Objawy po MMR pojawiają się od 6-8 do 14 doby po szczepieniu.
 
My jak wszystko bedzie dobrze MMR mamy we wtorek. I powiem Wam szczerze że się boję. Niby starszą też szczepilam, ale z nią jakoś tak wszystko z górki było. Ogólnie chyba wszystko sie mi kumuluje i nerwowo źle znoszę....szczepienie mlodego, powrót do pracy, przedszkole....aż brzuch mnie boli....uff musiałam sie wygadać....
A ucho z zewnatrz myje podczas kąpieli a do środka psikam baby cap higiena uszka maluszka, kupuje w Rossmann.
 
My też używany spray do uszu [emoji6]
Mmr jeszcze mnie mieliśmy. Nie chce szczepić w takie upały ( u nas cały czas po 28-32 stopnie), a dodatkowo wychodzą 4 czwórki na raz! Już dwie się przebiły. Starszak zaszczepiony mmr miesiąc temu i objawów na szczęście zero. To była jego pierwsza dawka bo wcześniej nie szczepiłam z racji alergii. Nas pediatra informowała, że po 2-3 tygodniach może wystąpić gorączka lub lekka wysypka.
Bartek wczoraj skończył 14 miesięcy [emoji6]
@Jetka, strasznie mi przykro, że tak często wracacie do szpitala [emoji17] miałam nadzieje, że latem Oskar będzie mniej chorować.. trzymam za Was kciuki cały czas [emoji110]️
 
reklama
Czesc dziewczyny u nas ciezko :( coraz gorzej :(((((( malemu dzis na moment stanelo serduszko;( oddech ustal .. Lekarze dzis malego reanimowali ;( na szczęście sie udało.. Ale widze ze mu sie zle oddycha.. Ściska go bardzo :( boje sie tak cholerenie sie ku*wa boje :(( jak widzialam to wszystko jak ambul wyciagli..jak lekrze go reanimowali... To jest nie do opisania.. Lekarze nam nie dają większych szans :(:( i powiedzcie Mi gdzie jest Bóg jak go potrzebuje.. Kuzwa tyle miesięcy go prosze błagam a Jego nie ma ;:)(;(;( trzese se.. Nie wiem co ze sobą zrobic.. Chce być przy niemu a zas sie boje.. Cholernie sie boje ..chce być przy niemu ale boje sie ze w kazdej chwili moze odejść.. A ja tego nie zniose... Tragedia po prostu... Chcialam żeby to sie skonczylo ale nie tak.. Chcialam zeby pluca były lepsze.. Tylko płuca.. Nie wiem co mam robic.. Kazdy epizod padaczkowy i bezdechy sa coraz gorsze ;( kazdy atak zbilza nas do końca... To nie tak mialo byc Boze!!!!!!!!
 
Do góry