reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Robiłam testy 4 dni przed miesiączką i nie pokazały nic. Dopiero test dzień po planowanym terminie miesiączki pokazał dwie kreski, dzień później czyli w czwartek zrobiłam betę była 106 wczoraj zaledwie 216.
 
reklama
@Igraszka daj znac po wizycie :)

@martabunia A musiałaś leżeć na patologii? mnie już mieli kłaść tego dnia ale w nocy zaczęłam rodzic :)

@wielkopolanka ja zimę przechodziłam w ciąży i jedyny minus to puchnace stopy i ciasno w butach mi było pod koniec. Też było mi goraco A na dworze mróz, byłam wtedy na studiach i nikt okna nie chciał otworzyć bo zimno A ja zgrzana :)

@Aneciak95 trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze
 
@Igraszka daj znac po wizycie :)

@martabunia A musiałaś leżeć na patologii? mnie już mieli kłaść tego dnia ale w nocy zaczęłam rodzic :)

@wielkopolanka ja zimę przechodziłam w ciąży i jedyny minus to puchnace stopy i ciasno w butach mi było pod koniec. Też było mi goraco A na dworze mróz, byłam wtedy na studiach i nikt okna nie chciał otworzyć bo zimno A ja zgrzana :)

@Aneciak95 trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze
Leżałam. Głupia poszłam za namową lekarza dzień po terminie. 10 września. Myślałam ,że zwariuje w tym szpitalu. Ja zaczęłam rodzić 18 września o 23 ;)
 
Hej dziewczyny. Jutro zaczynam 6 tydzień. Pierwszą wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Przechodziłam już jedno puste jajo płodowe i do czasu wizyty będę stresowała się czy jest dzidzia czy nie.
Pytanko mam do was czy odczuwacie ciągnięcie podbrzusza? Pamietam to uczucie z poprzedniej ciąży która zakończyła się powodzeniem i te bóle cały czas były. Teraz miałam je na początku, po zrobieniu testu, lecz obecnie nic mnie nie ciągnie. Bolą mnie tylko piersi. Stresuje się czy z ciążą wszystko ok bo macica powinna się przecież cały czas rozciągać. Innych objawów jak ból piersi nie mam. Nic mnie nie mdli, nic nie ciągnie. Czy któraś z was również nie odczuwa ciągnięcia podbrzusza?
Ja odczuwam bardzo rzadko a w poprzedniej ciąży straconej odczuwalam mocno i często. Także nie ma reguły. Poza tym po kolejnej ciąży wydaje mi się że to wszystko nam się już mniej "rozciąga" [emoji2368]
 
reklama
Robiłam testy 4 dni przed miesiączką i nie pokazały nic. Dopiero test dzień po planowanym terminie miesiączki pokazał dwie kreski, dzień później czyli w czwartek zrobiłam betę była 106 wczoraj zaledwie 216.
Na kwietniowkach jest przyszła mama której beta nie rosła prawidłowo a wszystko skończyło się super i będzie miała zdrowego fajnego dzidziusia, będzie dobrze nie każda z nas miesci się w "normach" [emoji8]
 
Do góry