reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hej!
Ja już też dzisiaj po prenatalnych - wszystko idealnie!🤗 dzidziuś już ma 6.7cm i wyszło, że 13t0d także zbliżam się do terminu z OM (teraz 06.05.21)😉 Bobas się ruszał jak na trampolinie🥰🥰 Ja też już się zaczynam lepiej czuć, mam więcej energii i jedzenie znów smakuje😜
 
reklama
W sumie się nie nastawiam ale cieszyłbym się z chłopca, to moje dzieciatko.
czy Wy tez widzicie coś między nogami czy ja już ze szczęścia mam zwidy? 😂
9+6 to jednak trochę wcześnie aby określić płeć
 

Załączniki

  • D67028EE-B7E5-4B99-BB56-A82808268898.jpeg
    D67028EE-B7E5-4B99-BB56-A82808268898.jpeg
    347,5 KB · Wyświetleń: 99
W sumie się nie nastawiam ale cieszyłbym się z chłopca, to moje dzieciatko.
czy Wy tez widzicie coś między nogami czy ja już ze szczęścia mam zwidy? 😂
9+6 to jednak trochę wcześnie aby określić płeć

Coś tam widać❤️ Mi na ostatniej wizycie 11+1 też powiedział, że raczej chłopczyk ale to jest loteria, bo może się zmienić🙂 W sobotę 12+6 mam prenatalne ciekawe co mi powie🙂

_133.jpg

IMG_20201026_215559.jpg

Płeć+genitalna_+Zewnętrzne+narządy+płciowe.jpg
 
W sumie się nie nastawiam ale cieszyłbym się z chłopca, to moje dzieciatko.
czy Wy tez widzicie coś między nogami czy ja już ze szczęścia mam zwidy? 😂
9+6 to jednak trochę wcześnie aby określić płeć
Może Ci się to wydać dziwne, ale czy chłopiec czy dziewczynka to ma coś między nogami i wygląda to na tym etapie praktycznie tak samo :) liczy się położenie tego względem ciała dziecka i nie pamiątam, w którą stronę świadczy o chłopcu a w którą o dziewczynce :D
 
Może Ci się to wydać dziwne, ale czy chłopiec czy dziewczynka to ma coś między nogami i wygląda to na tym etapie praktycznie tak samo :) liczy się położenie tego względem ciała dziecka i nie pamiątam, w którą stronę świadczy o chłopcu a w którą o dziewczynce :D
Ginekolog powiedziała o chłopcu wiec może widziała to położenie 😆
Oczywiście wiem ze to jest narazie takie gdybanie, mam nadzieje ze na prenatalnych będę już wiedzieć co tam się kryje ☺️
byle było zdrowe ❤️
 
reklama
Do góry