reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama

Miskaaa

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Lipiec 2021
Post├│w
36
Ja tez jestem zaszczepiona, specjalnie posz┼éam przed staraniami by mie─ç z glowy. Ale w ci─ů┼╝y tez bym sie zdecydowa┼éa

Miskaaa

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Lipiec 2021
Post├│w
36
A ja mam teraz inny problem, w toalecie na papierze zobaczy┼éam troche krwi, ma┼éo, takie plamienie lekkie. Nic nie bola┼éo, brzuch teraz ─çmi ale tak normalnie ci─ů┼╝owo. Mocno sie przestraszy┼éam ale rozs─ůdek t┼éumaczy ze nic sie nie dzieje. To chyba mo┼╝e sie zdarzy─ç czy mo┼╝e powinnam jecha─ç na IP skonsultowa─ç?

Jetkaa

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Wrzesień 2017
Post├│w
2 400
A ja mam teraz inny problem, w toalecie na papierze zobaczy┼éam troche krwi, ma┼éo, takie plamienie lekkie. Nic nie bola┼éo, brzuch teraz ─çmi ale tak normalnie ci─ů┼╝owo. Mocno sie przestraszy┼éam ale rozs─ůdek t┼éumaczy ze nic sie nie dzieje. To chyba mo┼╝e sie zdarzy─ç czy mo┼╝e powinnam jecha─ç na IP skonsultowa─ç?
A jeste┼Ť po@? Czy przed?

Doomii

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Maj 2021
Post├│w
25
Beta zrobiona w dniu spodziewanej miesi─ůczki. Czyli wychodzi ┼╝e 4tydz, wed┼éug skali 5,6... jak mam to interpretowa─ç? Czy to normalny wynik ?

Za┼é─ůczniki

• 0783fd74-bb7c-4d1d-885b-2df303ff7cb7.jpg
    0783fd74-bb7c-4d1d-885b-2df303ff7cb7.jpg
    87,1 KB · Wy┼Ťwietle┼ä: 76
reklama

Jetkaa

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Wrzesień 2017
Post├│w
2 400
4t3d, Ok 4 dni po terminie spodziewanej miesi─ůczki
Wydaje mi się że nawet jak pojedziesz na sor nie będzie nic widać. Jeżeli brzuch nie boli, nie masz skurczów czy też nie leci dużo krwi może poczekaj.poloz się i odpocznij. Ja pamiętam że miałam do 12tyg częste plamienie przez nadżerke.
4t3d, Ok 4 dni po terminie spodziewanej miesi─ů

Do g├│ry