reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

A ja mam teraz inny problem, w toalecie na papierze zobaczyłam troche krwi, mało, takie plamienie lekkie. Nic nie bolało, brzuch teraz ćmi ale tak normalnie ciążowo. Mocno sie przestraszyłam ale rozsądek tłumaczy ze nic sie nie dzieje. To chyba może sie zdarzyć czy może powinnam jechać na IP skonsultować?
Ja bym do gina dzwoniła,znając siebie
 
reklama
Ja nie zaszczepiona, teraz jak jestem w ciąży to już wszystko mi jedno, bo moim głównym powodem do nie szczepienia było zajście w ciążę, bo i tak u nas problem z zajściem w ciążę był pierwszą, w drugą zresztą też i bałam się że przez szczepienie grom go wie czy nie utrudni jeszcze bardziej, a teraz zrobię juz to co ginek mi zaleci :)
 
Ja nie zaszczepiona, teraz jak jestem w ciąży to już wszystko mi jedno, bo moim głównym powodem do nie szczepienia było zajście w ciążę, bo i tak u nas problem z zajściem w ciążę był pierwszą, w drugą zresztą też i bałam się że przez szczepienie grom go wie czy nie utrudni jeszcze bardziej, a teraz zrobię juz to co ginek mi zaleci :)
A może ja tak szybko po szczepieniu😆😆😆
 
Moj syn mnie dobija dzis...
 

Załączniki

  • a62689af-a745-49c8-9b9b-997e9e7787eb.jpg
    a62689af-a745-49c8-9b9b-997e9e7787eb.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 122
  • 05643d9a-7435-46af-b60c-8fd187fe90d2.jpg
    05643d9a-7435-46af-b60c-8fd187fe90d2.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry