reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja tez jestem zaszczepiona, specjalnie poszłam przed staraniami by mieć z glowy. Ale w ciąży tez bym sie zdecydowała
 
A ja mam teraz inny problem, w toalecie na papierze zobaczyłam troche krwi, mało, takie plamienie lekkie. Nic nie bolało, brzuch teraz ćmi ale tak normalnie ciążowo. Mocno sie przestraszyłam ale rozsądek tłumaczy ze nic sie nie dzieje. To chyba może sie zdarzyć czy może powinnam jechać na IP skonsultować?
 
A ja mam teraz inny problem, w toalecie na papierze zobaczyłam troche krwi, mało, takie plamienie lekkie. Nic nie bolało, brzuch teraz ćmi ale tak normalnie ciążowo. Mocno sie przestraszyłam ale rozsądek tłumaczy ze nic sie nie dzieje. To chyba może sie zdarzyć czy może powinnam jechać na IP skonsultować?
A jesteś po@? Czy przed?
 
Beta zrobiona w dniu spodziewanej miesiączki. Czyli wychodzi że 4tydz, według skali 5,6... jak mam to interpretować? Czy to normalny wynik ?
 

Załączniki

  • 0783fd74-bb7c-4d1d-885b-2df303ff7cb7.jpg
    0783fd74-bb7c-4d1d-885b-2df303ff7cb7.jpg
    87,1 KB · Wyświetleń: 99
reklama
4t3d, Ok 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki
Wydaje mi się że nawet jak pojedziesz na sor nie będzie nic widać. Jeżeli brzuch nie boli, nie masz skurczów czy też nie leci dużo krwi może poczekaj.poloz się i odpocznij. Ja pamiętam że miałam do 12tyg częste plamienie przez nadżerke.
4t3d, Ok 4 dni po terminie spodziewanej miesią
 
Do góry