reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja ostatnie miałam 10 dni temu i stąd mam lekki stres, szczególnie, że od początku nie mam mdłości ani nic. Ale trzeba być dobrej myśli 🥰
Też nie mam mdłości, za to całe dnie bym spała i cycki mam drażliwe oraz skłonność do zgag... A danie starczy mi zazwyczaj na 2x (lub mój partner kończy)
 
Dziewczyny! Miałam prawie 3 tygodnie spokoju bez mdłości ...a wczoraj i dziś znów mnie mdliło. Jak mdłości do mnie wrócą, to chyba się złamie 🤦 czy któraś z was tak miała ??
 
Dziewczyny, a jak u Was z bólami podbrzusza? Ja przez te ostatnie dni mam jakieś coraz to nowe sensacje i oczywiście trochę myślę, że tak ma być, a trochę strach co to :) Dzisiaj mam takie jakby skurczowe bóle po prawej stronie macicy, boli, puszcza, za 5 min znów, boli puszcza. To nawet nie jest jak bóle okresowe tylko może mój mięśniak albo jakieś ścięgno. Miewacie takie dziwne pobolewania z jednej albo drugiej strony? To dobry znak, że się coś rozciąga? Nie panikować?
 
reklama
Do góry