reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja już powoli kupuje,paczki przychodzą. Póki vinted gorące.
Tia... Jedną paczkę z vinted już odebrałam, na drugą czekam na kuriera - w sumie zawrotną ilość - 9body z krótkim, 1z długim i spodenki.

Ale jestem w trakcie rozmowy zakupu większej paczki 56/62... O to wszystko z ubranek...

A pozostałe rzeczy najpierw szukam w google/allegro dopiero stacjonarnie w sklepach - już z gotową listą, póki co tylko wózek mamy upatrzony, resztę już mamy, lub będziemy mieć...

Większe ubranka w sumie też po rodzinie, tylko tam mieli noworodki i ubranka od 62/68 😱
 
reklama
Tia... Jedną paczkę z vinted już odebrałam, na drugą czekam na kuriera - w sumie zawrotną ilość - 9body z krótkim, 1z długim i spodenki.

Ale jestem w trakcie rozmowy zakupu większej paczki 56/62... O to wszystko z ubranek...

A pozostałe rzeczy najpierw szukam w google/allegro dopiero stacjonarnie w sklepach - już z gotową listą, póki co tylko wózek mamy upatrzony, resztę już mamy, lub będziemy mieć...

Większe ubranka w sumie też po rodzinie, tylko tam mieli noworodki i ubranka od 62/68 😱
Jak w rodzinie takie duże dzieciaczki się rodziły to ciekawe, jaki twój bobas będzie.. 5kg? hehe :oops:😂

Zazdroszczę przygotowań.. majster miał dziś zaczynać remont i za 2-3 tygodnie mogłabym zacząć zakupy, ale zachorował na 👑 i mamy obsuwę..
 
Dziewczyny, wynik antygenu HBs 0,48- co to może oznaczać? Brak jest na wynikach jakichkolwiek widelek.
Internety mówi tylko krotko- dodatni niedobrze, ujemny dobrze. A ja tu wariuje
 
Hej. Szykujecie już wyprawkę? Ja bym bardzo chciała zacząć kupowanie, ale nie za bardzo mogę. Niebawem zaczynamy remont i nie chce żeby wszystko się zniszczyło/ zakurzyło. Nie mam piwnicy lub innego miejsca do przechowywania i zaczynam się stresować, czy zdążę. Myślę, że najszybciej będę mogła zacząć coś kupować od połowy lutego, termin mam na 5 maja. Niby wydaje się, że to sporo czasu, ale mam rwę kulszową i coś czuje, że chodzenie po sklepach może nie być możliwe za te parę tygodni..
Jak to u Was wygląda? Zakupy pełną parą, czy jeszcze się wstrzymujecie? No i od czego najlepiej zacząć?
Ja jak miałam remont i kupowałam pierwsza wyprawkę to chowałam do plastikowych pudełek a później i tak to prałam wiadomo
 
Dziewczyny, zastanawiam się jak u Was wygląda sytuacja z kawą. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że nie powinnam pić kawy.
Pije jedną czasami max dwie latte z ekspresu dziennie.
W internetecie opisane, że max 2 filiżanki a lekarz, że to używka 😁 Jak to u Was jest?
 
Dziewczyny, wynik antygenu HBs 0,48- co to może oznaczać? Brak jest na wynikach jakichkolwiek widelek.
Internety mówi tylko krotko- dodatni niedobrze, ujemny dobrze. A ja tu wariuje
U mnie w laboratorium wynik poniżej 0,9 jest wynikiem ujemnym. Może spróbuj zadzwonić do laboratorium i dowiedzieć się czy taki wynik u nich jest uznawany za dodatni. Może być też tak, że przeszłaś zakażenie jakiś czas temu i wygaszają Ci się przeciwciała (sporo osób przechodzi bezobjawowo).
 
Dziewczyny, zastanawiam się jak u Was wygląda sytuacja z kawą. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że nie powinnam pić kawy.
Pije jedną czasami max dwie latte z ekspresu dziennie.
W internetecie opisane, że max 2 filiżanki a lekarz, że to używka 😁 Jak to u Was jest?
Pije identycznie jak ty max 2 latte z ekspresu 😊
 
reklama
Hej. Szykujecie już wyprawkę? Ja bym bardzo chciała zacząć kupowanie, ale nie za bardzo mogę. Niebawem zaczynamy remont i nie chce żeby wszystko się zniszczyło/ zakurzyło. Nie mam piwnicy lub innego miejsca do przechowywania i zaczynam się stresować, czy zdążę. Myślę, że najszybciej będę mogła zacząć coś kupować od połowy lutego, termin mam na 5 maja. Niby wydaje się, że to sporo czasu, ale mam rwę kulszową i coś czuje, że chodzenie po sklepach może nie być możliwe za te parę tygodni..
Jak to u Was wygląda? Zakupy pełną parą, czy jeszcze się wstrzymujecie? No i od czego najlepiej zacząć?
ja jeszcze nie mam nic. Planuję zacząć zakupy w marcu, może z końcówką lutego. W lutym się przeprowadzamy i bez sensu później przenosić wszystko z jednego mieszkania do drugiego. Mnie czeka CC pod koniec kwietnia
 
Do góry