reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

chyba nie ma czegoś takiego jak samo HCG. Jeśli to normalne badanie beta HCG to wychodziłoby ze jesteś w 5 tyg ciąży
I tak mniej wiecej jest, ale oczywiscie doczytalam sie w czelusciach internetu ze jest beta HCG i jest bardziej czula, A HCG to polaczenie bety i alfy troche mniej czule, na wyniku ktory dostalam tylko HCG 919
 

Załączniki

  • 354B16D0-C7C4-444F-A6C4-10FF3E3DABF0.jpeg
    354B16D0-C7C4-444F-A6C4-10FF3E3DABF0.jpeg
    227,5 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Ja kiedyś bardzo chciałam i mam predyspozycje bo się mówi że co drugie pokolenie ma bliźniaki,a że moje dwie babcie miały to gdzies z tyłu głowy zawsze były ☺️
Kiedy usłyszałam przy pierwszym USG z synkiem pytanie od lekarza czy w rodzinie są bliźniaki,trochę zamarłam ale się ucieszyłam ☺️ niestety radość nie trwała długo więc teraz jest już tylko strach😞
U mnie tak samo, babcia miała bliźniaki (moja mama jest z bliźniaków) wiec rownież u mnie jest taka możliwość. Mam jednak nadzieje, że tak się nie stanie 🫣
To tak jak u nas , też był jeden ale wiedziałam, że owulka jest bo robiłam testy owulacyjne. Więc to było 20.08 ;p
U nas też akurat w tym miesiącu jeden raz się zdarzyły przytulanki wiec jak testowałam to byłam bardzo zrezygnowana a tu złoty strzał 🤣
 
Hej dziewczyny nieśmiało podczytuje bo ze mną nigdy nie wiadomo 🙄 mam 36lat jednego malucha 3 latka o którego staraliśmy się prawie 10 lat po drodze poronienia wczesne i późne z powodu niewydolność szyjki, wg moich obserwacji owulacje miałam w 17dc test pozytywny pierwszy 10 dpo owulacji cień na tanich testach potwierdzony testem digital ciąża 1-2, po 10 dniach czyli 20 dni po owulacji test digital wskazał ciąża 3+ czyli 5 tydzień, obecnie prawie skończony 6 tydzień, termin jak na razie na 7 mają chyba ✊️, na razie jestem jeszcze w UK mam USG umówione na 15 września jak będzie dobrze to lecę do PL bo potrzebuje specjalne opieki z powodu niewydolności szyjki, miewam brudzenia i ostatnio nawet plamienie boleści z lewej strony od jajnika ale z tego była owulacja najprawdopodobniej piersi bolą i tyle na razie, aaa i zalewa mnie przezroczysty śluz do takiego stopnia że milion razy sprawdzam czy nie dostałam @, wrzucam zdjęcia testów i tego jak działają bo trochę was poczytałam i wiem że jedna z was też takie robiła bez dostępu do badania bety tak po prostu przydają się ja nie chciałam prosić się o betę przychodzi w UK pozatym i tak ich nie udostępniają a po drugie musiałabym zgrywać mądrale i prosić o przyrost po 48h.

edit: zapomnialam dodac ze starania trwaly 2.5roku bo po ciazy z synem zgiagnozowano u mnie adenomioze czyli endometrioze wewnetrzna, uslyszlama że moze byc trudno zajść w ciaze ale nie niemożliwe
received_1737163809978643.jpeg
20220902_052950.jpg
Screenshot_20220831-162138_Google.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny nieśmiało podczytuje bo ze mną nigdy nie wiadomo 🙄 mam 36lat jednego malucha 3 latka o którego staraliśmy się prawie 10 lat po drodze poronienia wczesne i późne z powodu niewydolność szyjki, wg moich obserwacji owulacje miałam w 17dc test pozytywny pierwszy 10 dpo owulacji cień na tanich testach potwierdzony testem digital ciąża 1-2, po 10 dniach czyli 20 dni po owulacji test digital wskazał ciąża 3+ czyli 5 tydzień, obecnie prawie skończony 6 tydzień, termin jak na razie na 7 mają chyba ✊️, na razie jestem jeszcze w UK mam USG umówione na 15 września jak będzie dobrze to lecę do PL bo potrzebuje specjalne opieki z powodu niewydolności szyjki, miewam brudzenia i ostatnio nawet plamienie boleści z lewej strony od jajnika ale z tego była owulacja najprawdopodobniej piersi bolą i tyle na razie, aaa i zalewa mnie przezroczysty śluz do takiego stopnia że milion razy sprawdzam czy nie dostałam @, wrzucam zdjęcia testów i tego jak działają bo trochę was poczytałam i wiem że jedna z was też takie robiła bez dostępu do badania bety tak po prostu przydają się ja nie chciałam prosić się o betę przychodzi w UK pozatym i tak ich nie udostępniają a po drugie musiałabym zgrywać mądrale i prosić o przyrost po 48h.

edit: zapomnialam dodac ze starania trwaly 2.5roku bo po ciazy z synem zgiagnozowano u mnie adenomioze czyli endometrioze wewnetrzna, uslyszlama że moze byc trudno zajść w ciaze ale nie niemożliwe
Zobacz załącznik 1440759Zobacz załącznik 1440760Zobacz załącznik 1440761
To chyba o mnie chodzilo 😉 teraz wiem ze test wskazuje dobrze ☺️ Ja kolejne hcg bede miala w nastepny wtorek na wizycie kontrolnej ale wtedy to srednio wymierne bedzie
 
reklama
Do góry