reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.U mnie deszczowo i ponuro,najlepiej to tylko spac bym mogla.:sorry2:
Kamilko no to 3 dnioweczke macie za soba :tak:ciekawe kiedy Klaudie dopadnie;-)Vanessa jak miala to pediatra pozwolila nam sie przewietrzyc jak juz ja wysypalo i goraczki nie bylo.:tak:
Paulina kazdy obywatel musi posiadac jaki kolwiek dokument tozsamosci,to jest normalne.Ale na granicy UNI nie ma kontroli i jak ktos potrzebuje to moze na wlasna odpowiedzialnosc pojechac bez waznych dokumentow,a w razie czego poprostu musi sie liczyc z tlumaczeniem i sprawdzaniem danych dziecka przez policje.
Pola ja juz kilka dni pale w kominku,zawsze po poludniu przepalamy i rano moj malzonek tez przepala zebysmy mialy cieplo jak wstaniemy:tak:
No i raczej nalezy wychodzic z dzieckiem na powietrze,niech sie przyzwyczaja do zimna.Kto ma mozliwosc wystarczy ze wystawi wozek na balkon czy na taras.
Wczoraj moja byla ubrana w body z dlugim rekawem i rajstopki,na to dresik z polaru i jesienna kurteczka,czapka i buciki.Kocyk.jak wrocilismy ze sklepu do domu to byla cieplusienka i nawet maiala cieplutkie raczki bo rekawiczek jeszcze nie zakladam,czxapka tez taka zwykla jesienna.
 
reklama
Czesc Dziewuszki ;-)
U nas w domciu ciepełko, kaloryfery juz grzeją:-)
Pola ja ubieram małej kurtke zimową podszyta polarem a pod to bawełniania bluzeczke z długim rękawem i body z krotkim rekawem, do tego dzinsy, pod to rajtuzki i adidaski, no i oczywiscie czapa.
My wychodzimy codziennie, chociaz na chwilke, hartujemy sie na zimę:-)
Dziubek moja mała też dzis wyjatkowo często wstawała, pocmokała troszkę cyca i dalej spała...myśle ze suche powietrze sprawia ze chce sie pić takim maluszkom nawet w środku nocy. Czytałam gdzies ze w takich sytuacjach można podawac w nocy zamiast cyca soczek lub herbatke alby ugasic pragnienie. W ten sposób oducza sie dziecko do jedzenia w nocy co sprawia w pozniejszym okresie ze dzieci nie są otyłe i przespiają cała noc:-)
Co do wyjazdu za granice to tez wydaje mi sie ze trzeba miec jakis dokument potwierdzajacy ze to nasze dziecko a nie czyjeś, fakt ze granice są juz pootwierane, ale zawsze może nas zatrzymać służba celna a wtedy trzeba potwierdzic tożsamość naszą i dziecka. Takim małym dzieciom wyrabia sie albo dowód tymczasowy albo paszport który ważny jest tylko rok, z racji tego ze nasze dzieci sie zmieniaja i zdjęcia szybko są nieaktualne.
Zyczę zdrówka wszystkim chorowitkom, u nas na szczescie odpukac wszyscy zdrowi;-)
Kurde ale sie rozpisałam;-)
Miłego dnia Dziewczyny!!!
Pa:*
 
idziemy dzisiaj do kontroli do lekarza.
Co prawda jadę samochodem, ale kawałek muszę nieść nosidełko i dlatego ubiorę małemu już jesienny kombinezonik.
Jeśli lekarz powie, że Mały jest już zdrowy, to jutro pójdziemy na krótki spacerek.
na wszelki wypadek zamówiłam już ciepły śpiwór do wózka
 
Witam was po nastepnej nie przespanej nocy ale dzis już budziła się tylko na karmienie ale aż 3 razy:szok:jak noworodek .U nas też zimnica ja rano zmałym jak ide zimno mi w uszy ,aż bolą.


Kathy a moze jakbys dala Neli butle na noc to moze by dluzej pospala??Ja bym nie wytrzymala tak 4 miesiecy.Tez ciagle chodze spiaca ale to z mojej winy.Ania chodzi spac ok 20 i spi do 6 rano a ja sie klade najwczesniej o 1 w nocy.

Tak też brubowałam kupiłam mieszankę i dupa najpierw dałam cyca do oporu potem dowaliłam jej butle wczoraj nawet 95 ml wytrabiła i co z tego p 4 h wstaje dalej ja juz nie moge tak dalej.....:no:

.
Hej
ale zimnica
Palicie już w domkach? Wczoraj wieczorkiem przepaliłam, bo było 18 stopni w domu. brrr

Dziewczyny jak wychodzicie z dizećmi na dwór? Tzn. ubieracie je już w kombinezony (np. jesienne) a może czas zaopatrzyc się w śpiwór??
nienawidzę zimna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja moją w kombinezon jesienny i kocem opatulam do tego jak wiatr to przykrycie na gondolke zakładam .Spadam bo mi się Nela obudziła;-)
 
Cześć dziewczyny!
Moja mała też ostatnio ma problemy ze spaniem w nocy. W efekcie śpi z nami:sorry2:. Nie wiem dlaczego nie chce spać w łóżeczku. Może zimno jej jest, chociaż się rozkopuje. Przez następnych pare nocy i tak będzie spać ze mną, bo jutro wyjeżdzamy do nas.

Dzisiaj może wyjdziemy na pół godziny. Na jesien mam taki komplecik z polaru, do tego czapa i buciki. Kombinezonu narazie nie mam, bo nie mogę się zdecydować. Nie podobaja mi się te na rozmiar 68-74 jakieś takie bezkształtne:dry:. Chyba kupie z C&A zapinany na dwa zamki za 45 zł:tak:

Dzisiaj odbieram suknie. Dobrze, że kupiłam długą, bo w krótkiej dzwoniła bym zębami:tak: A jutro ganianina u mnie w mieście do kosmetyczki, kupić Niki ubranko do chrztu, jeszcze jedna rozmowa z księdzem i możemy brać ślub:-). Tylko pogoda paskudna. Mam nadzieję, że przynajmniej padać nie będzie:confused: Ale się stresuje:zawstydzona/y:. Od wczoraj boli mnie brzuch, bo zamartwiam się czy wszystko się uda- wariatka ze mnie:-p
 
Witajcie kochane!
My miałyśmy wspaniałą noc, Hania przespała od 19:30-6:00 bez przerwy, potem mleczko i spałyśmy do 9:00 :-):-) taki wypoczynek to rozumiem.

Takiej to tylko pozazdrościć tez tak chce a juz najwyżej po 5 h to już coś a tak kiedy mam siły zregenerować jak spie po 2-3 h na dobę???Hę?:szok:
Mam pytanie czy któreś z waszych dzieci ma stwierdzona skazę białkow a?Bo ja juz nie wiem jak z moja jest do końca ona czy piłam czy nie mleko i nabaiał i tak miała kolki przy czym jak teraz wprowadziłam ponownie ale w małych ilościach nabiał to zrobiła się na twarzy oi policzkach czerewona a tak zawsze miała ładna bużkę -od urodzenia smarujemy zielonym linomagiem i ma czysciutka buźkę :tak::-).
Ja też nie wiem co zrobić mała mi wyrasta z gondoli (może jeszcze z 2mce pociągnie na upartego ale potem na sama zimę to tak troche za wczesnie do spacerówki?Dodam ,że mam taki sam wózek jak Dotkass czyli speedi sx .No własnie a jak u ciebie Dotkass z gondolką sprawa wygląda?



Taki mała ma kombinezen na teraz a obok takie jesteśmy niewyspane (może Nelcia lepiej wyglada :) )
 

Załączniki

  • DSC00443.JPG
    DSC00443.JPG
    71,8 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC00454.JPG
    DSC00454.JPG
    56,8 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Witajcie.

My już niestety trzeci dzień siedzimy w domu, bo w Krakowie cały czas mokro. W niedzielę kupiłam w 5-10-15 fajny śpiworek, taki cieplusi i misiowaty, w którym albo mogą być nóżki razem, albo osobno. Mam nadzieję, że na jesień będzie wystarczający.

Keyko, wszystko na pewno się uda i będziecie mieli ślub i chrzciny, jakie sobie wymarzyliście :-)

I niech ktoś wreszcie naprawi tą pogodę, bo już mnie trafi niedługo w tym domu :dry:
 
Cholender mała chyba rzeczywiście kaszle z przeziębienia. Przyszłam do domku i znowu się zaczeło kasłanie. I coś tak jakby w nsku jej fruka. Nasza pediatra nie przyjmuje już dzisiaj. Niunia niby temperatury nie ma więc może jeszcze troszkę poczekam. Zobaczę czy znowu będzie kasłać. A co Wy dawałyscie dzieciaczkom jak miały kaszel ??
 
reklama
wlasnie tez sie zastanawiam co zrobic, mala tez ma kaszelek i mega katar, a gruchy za nic nie da sobie wsadzic, wiec sie zastanawiam czy w ogole cos dac skoro nie ma goraczki, a to jut trwa pare dni. Z 2 str nie chce niepotrzebnie faszerowac jej lekami.
 
Do góry