reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
witajcie znow

pola jak dobrze ze wraja do nas dziewczyny co tam u was i waszego babla??:confused::confused:

kwiateczek- prawdopodobnnie to jest to AZS bo nakladaja mi sie objawy malego u nas jest to samo!! i musisz wtedy zrobic mu badabnia alergiczne co nasila mu te swedzenie i jakie leki.... bo to caliem ci nie zniknie:baffled::baffled:

a wogole mezus poszedl po Adasia a my z siostra drinkujemy ze smutku:( aha i moj dziadek dla wtajemniczonych jest po zabiegu i narazie jest dobrze:tak::tak: ale nie na dlugo:dry::dry:
 
Kamilka zobaczymy co lekarz powie.oby zrobili cokolwiek bo sie zalamie:baffled:
fajnie ze z dziadkiem lepiej,choc na chwile:sorry:

A ja zrobilam sobie ziemniaki duszone,sos czosnkowy do tego ketchup i sie wlasnie obzeram:-p:-p ale czosnkiem pachnie wszedzie:-p mmmmm Kondzio daje czadu w lozeczku juz 40 min,to steka to sie smieje,chyba nie usnie:baffled:
 
cześć dziewczyny niewiem czy mnie jeszcze pamietacie ;] ja tak :tak:widze że dziś dzień powrotów :-Dmyśle że mnie jeszcze przyjmiecie ?
dobrze wspominam ten czas jak leżalam z wielkim brzuchem i klikałam z wami :-)

super że jesteście tu wszystkie :-)pozdrawiam
 
Witam! Wstałam tak wcześnie:szok:bo musiałam pobrać Zuzi mocz do badania i zaraz jadę go zawieźć. Wczoraj jeździliśmy od rana z A. rozwożąc apele gdzie się da żeby na znaczkach zaoszczszędzić:tak:Potem hipoterapia i wieczór. Dzisiaj też mamy parę spraw do załatwienia.

Witam
Kamilka mi lekarz a wlasciwie dwoch potwierdzilo ze ma AZS ale mial tylko na buzi.Posladek jak drapie to wtedy te krostki wychodza,utrzymuja sie kilka godz i znikaja i tak w kolo.Zobaczymy co nam powiedza lekarze.
Iwonka swierzb to nie jest:no:wiem jak wyglada.zreszta nie bardzo mogl sie tym zarazic:baffled:

Za 1.5 tyg jedziemy.mam nadzieje ze zdazymy wszsytko zalatwic w 10 dni:sorry:sprawdze wszystko co sie da.macie jakies propozycje co zrobic???napewno mocz.kal i krew ale cos jeszcze by moze?
ide po kawe:-p dzis obudzil sie o 2ej i usnal ok 5ej:baffled:

Najlepiej idź prywatnie do jakiegoś dobrego pediatry i niech Cię pokieruje. Potem ewentualn ie do alergologa;-)

Pola, Nati Witam

Kamilka może będzie dobrze. Mój znajomy mial raka żołądka tak się zawziął że po operacji założył firme i całkiem nieźle mu idzie:-)A nie dawali mu szans
:no:
 
Pola witaj spowrotem:-)daaaaawno cie nie bylo:szok::sorry:
co u Was slychac?
Dzień dobry

U nas powolutku, trochę jestem zaganiana między praca, domem i moim MEGA aktywnym dzieckiem. Szymon odpukać nie choruje, ładnie się rozwija, buzia mu się nie zamyka :-D:-D:-D
...a my powolutku zaczynamy myśleć o rodzeństwie dal Szymonia
;-) zobaczymy, na razie jest to faza planów, bo nie wiem, czy nie byłaby za mała róznica wieku, czy dałabym sobie rade z dwójką tak małych dzieci. Ale po cichu Wam powiem, że marzy mi się bardzo drugi bobas

cześć dziewczyny niewiem czy mnie jeszcze pamietacie ;] ja tak :tak:widze że dziś dzień powrotów :-Dmyśle że mnie jeszcze przyjmiecie ?
dobrze wspominam ten czas jak leżalam z wielkim brzuchem i klikałam z wami :-)

super że jesteście tu wszystkie :-)pozdrawiam

Pewnie że pamiętamy... zwłaszcza, że obie jesteśmy z Wałbrzycha... dziwne, że się jeszcze nie spotkałyśmy ( poza jednym razem w szkole rodzenia).

Miłego dzionka, zabieram się do roboty
Nati pomyśl, może się umówimy :-D
 
Witam
Mamita wizyty tylko prywatne wchodza w gre:sorry:raz ze zalezy nam na czasie a dwa;to duze zamieszanie sciaganie z ubezpieczenia stad itd...moj lekarz tylko nas na ubez przyjmowal:sorry:"powiedzial ze Anglia zaplaci.....sam chcial bo my chcielismy zaplacic:sorry:
Nati witaj:-)
Pola tu wiecej mam mysli o drugim dziecku,ja sama tez ale nie wiem czy w tym roku,chyba nie:sorry:moze na przyszly:tak:

Ale u nas sypie.Lotniska do srody odwolane:baffled:a my mamy lot w niedziele.zalamie sie:no:nie wiem co z tymi lotami co sa teraz odwolane,napewno pierwsze w kolejce beda:baffled:boshhhh po co sprzedaja bilety jak lotnisko zamkniete:angry:
 
Ostatnia edycja:
Byłyśmy na spacerku , Zuzka padła,,nawet rączek spod śpiwora nie wyciągała. No i faktycznie dziś ja pierwszy raz trochę zmarzlam Patrzylam teraz na pogode ,niby nie tak żle tyle pewnie że ten wietrzyk mrozny.

Nati witaj pewnie że pamiętamy,jak obiecalaś to trzymamy za słowo Co u was?

Kwiateczek trzymam kciuki za niedzielę
Do szkoly w której uczy moja przyjaciólka przyjechali na wymianę Grecy Podobno takiego zimna i zimy w życiu nie widzieli Zamarzają Buty zimowe nakupowali ,kurtki i potem dziwota że krążą wieści że w Polsce misie polarne chodzą:-D a przecież jeszcze nie jest tak żle

Pola chyba myślimy o tym samym ;-)tylko też jeszcze do końca nieokreślone plany ale kto wie :happy2: może niedlugo
 
Witam:-) Byłam z Klaudia u lekarza,znów cała przychodnia jej,matko jedyna.Do każdego pomieszczenia wlazła,znów złapała karty i wywaliła,telefon stacjonarny z gabinetu dopadła mebelki dla dzieci i po rozstawiała po korytarzach.Znów lekarka powiedziła czy napewno oby te moje dziecko chore? No wszyscy sie smieli że taka żywa i w miejscu nie ustoi.Po schodach uciekała no szok mówię wam. A że sie lekarka spózniła to to trochę pacjentów się na zbierało i mieli pokaz,no ale antybiotyku nie dostała,mamy Eurespal(fuj)Zyrtec i na kaszel dalej Ambrosol.W poniedziałek kontrol czy sie coś w płucach nie rozwija.

I widzę że wróciły majóweczki :-) Bardzo sie cieszymy bo ostatnio mało nas tu zaglada......
Pola powodzenia w zafasolkowaniu:-) Jesi chodzi o roznice to powiem ci że załuje ze Klaudia nie urodziła sie o pól roku wczesniej rocznikowo patrzac bo tak to by we wrzesniu juz mogła isc do przedszkola a ja do pracy a tak to czeka mnie dalej siedzenie w domu.Innej opcji nie ma.Także jak masz robić rodzeństwo to rób je juz!Zeby w tym roku jeszcze urodzić ;-)Zreszta ty i tak pracujesz to Ci rybka :-)U mnie byla roznica 2,7 .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola powodzenia w zafasolkowaniu:-) Jesi chodzi o roznice to powiem ci że załuje ze Klaudia nie urodziła sie o pól roku wczesniej rocznikowo patrzac bo tak to by we wrzesniu juz mogła isc do przedszkola a ja do pracy a tak to czeka mnie dalej siedzenie w domu.Innej opcji nie ma.Także jak masz robić rodzeństwo to rób je juz!Zeby w tym roku jeszcze urodzić ;-)Zreszta ty i tak pracujesz to Ci rybka :-)U mnie byla roznica 2,7 .

Problem włąsnie w tym, że pracuję. Nie wiem, czy dam sobie radę z dwójką małych dzieci, bo chiałąbym pracować...
Zastanawiam się tez nad drugim dzieckiem (tzn czy teraz czy póxniej), bo co z pracą??

Ale czym byłoby życie bez dylematów.
Póki co życzę Wam miłego weekendu... uciekam szykowac mężowi na jutro 40tkę :-D:-D:-D:-D
 
Do góry