reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka ja mam to smao,jak jestesmy w przychodni to zawsze taki pokaz jest ze szok:sorry:tylko co niektorm miny zedna jak mowie do niego po polsku:-D:-D:-D wyglada to komicznie.drazni mnie tylko jak wlasnie przychodza polacy i szepca:baffled:Lekarz tez jak go widzi to mi sie pyta po co przyszlam jak on wyglada zdrowo,niestety to rzutuje na to ze nic nie robia potem bo dziecko aktywne tzn ze mu nic nie jesty:angry::angry:

Sylwia z tym misiem dobre:-D:-D:-D tego nie slyszlam:no::-D Ale jak tu przyjechalismy to pytali nas sie gdzie jest Polska na mapie bo nie wiedza:no::no::no:ja nie wiem co oni na lekcjacgh robia:no:ale co sie dziwic jak slowa swoje musza literowac bo nie umieja napisac.ile razy jak polozna przychodzila na poczatku to zawsze z praktykantka i jak miala tamta cos napisac to ciagle sie pytala by jej przeliterowala:szok:a to mloda babka byla i niue umiala:no:to co mowic o znajomosci geografii.oni wiedza gdzie sa Francja i Niemcy a dalej to dla nich Rosja:baffled:
Co do butow to jestem ciekawa co tu kupili bo zimowych nie ma.podeszwy cieniutkie a nie mowiac ze nie ocieplane.Snieg posypal a oni chodza w kaloszach:-D:-D TO DOPIERO ZIMNO:no::no:zwroc uwage w tv,moze pokaza:tak:

Pola milej imprezki:-)
 
reklama
kwiateczek do niedzieli pogoda powinna się zmienic-bede trzymać kciuki;-):tak:

a co do pogody to u nas zapowiadaja opady śniegu ma byc 20cm sniegu:szok:
PS. Dostałam @@@:-):-):-):-):-):-)
 
Witam! U nas drogi zasypane na maxa. Można przejechać autem ale ciężko a gdzie tu do wieczora:baffled:
Zuza spi, obiad mam od wczoraj bo dużo żurku zostało.
 
witam

u nas zima na calego i lodowisko jak nie wiem.... ani se ruszyc poprostu masakra a na samochodzie dzisiaj bylo 10cm lodu:szok::szok::szok:

chodze dzsiaj zawieszona jak nie wiem juz nic mnie nie cieszy chyba popadam w depresje:dry::dry:

jeszcze sie modle zeby mnie nie rozlozylo po dzisiejszym dniu bo zmarzlam jak choinka...
 
Witam! JA robie obiad. Wczoraj wieczorem chcielismy zrobic hydromasaż Zuzi. Normalnie kąpie sie w małej wannie a hydromasaż robimy w dużej. Więc jak weszła do łazienki i zobaczyła że woda w dużej wannie to zaczęła płakać, krzyczeć, aż w końcu zwymiotowała:szok: -nie mogliśmy jej uspokoić. Więc narazie stop z hydromasażami. Ciekawe czy wogóle dzisiaj będzie chciała się kąpać. Normalnie to z kąpieli ma radość że hej:baffled:Mam nadzieję że te wymioty nie są objawem choróbska jakiegoś:baffled:
Poza tym śnieg nie sypie. Sąsiad ma ciągnik i odśnieża przejście między blokami, więc może wyjedziemy chociaż do siostry (2km stąd). Moja mama jest u siostry i dziś miała jechać do domu ale chyba zostanie i jutro wolne weźmie bo tragedia:no:

Kwiateczek a jak u was? lotnisko już czynne?
 
Mamita ale czemu ona sie tak wystarszyla?nie kapaliscie jej wczesniej w duzej wannie??AKonrad to nie patrzy gdzie byle woda byla:-p a na poczatku to byl krzykszok::sorry:
Nie wiem jak te loty sa bo wczoraj jakas dziewczyna powiedziala G ze ma lot teraz chyba we wtorek i jej napisali ze jest odwolany i ma na 18go a my mamy wylot 18:go:nie wiem jak oni teraz beda robic z tymi odwolanymi lotami:no:i co z bierzacymi:no:poki co nic nie mamy na skrzynce ale jej tez dali 4 dni wczesniej info:baffled:zalamie sie bo ja w innym terminie nie moge bo sie musze odchaczyc.jeden dzien moge miec pozniej lot ale nie wiecej:no:
 
reklama
My mamy ogromną wannę starą dopiero na wiosnę bedziemy remont łazienki robić bo trzeba rury kanalizacyjne wymieniać. Żeby nalać wody do niej to trzeba duużo litrów cały bojler to mało. Tylko hydromasaż robiliśmy w dużej. Już ostatnio marudziła bo to halasuje jak odkurzacz i siedzieć nie chciała. Ale teraz to masakra była. :szok:
 
Do góry