reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Majóweczki 2008

reklama
Karola no tez zgrabniusi brzunio mialas.Mam nadzieje ze teraz ta wage tez utrzymam choc jestem z natury szczupla i w sumie pare kilo by mi sie przydalo ale ja po pierwszej ciazy wazylam nawet 8 kilo mniej niz przed.
 
JA PO TRZECH MIESIACACH PO PORODZIE WROCILAM DO SWOJEJ WAGI PRZED CIAZA 60KG:zawstydzona/y:A CO DO MOJEGO SZALONEGO SUWACZKA TO GO ZMIENIE PO WIZYCIE U GINKI WTEDY BEDE WIEDZIALA DOKLADNY TERMIN:-p
 
MAM PYTANKO PALICIE ?BO JA PRZED PIERWSZA CIAZA PALILAM POTEM JAK ZASZLAM NIE PALILAM :tak:PO DWOCH MIESIACACH PO PORODZIE ( MALEGO KARMILAM BUTLA) ZACZELAM SPOWROTEM PALIC:-(AZ DO MOMENTU KIEDY TO TERAZ ZNOW ZASZLAM I ZNOW ZUCILAM PALENIE:tak::-)A JAK JEST U WAS?
 
Karola u mnie toi samo,choc w pierwszej ciazy bardzo trudno bylo mi rzucic palenie.Niestety nie mialam odruchu wymiotnego na dym papierosowy.Ale jakos dalam rade.Potem zaczelam palic po 14 miesiacach karmienia piersia kiedy to ja odstawilam juz i teraz znow rzucilam i powiem ci ze nie mialam wiekszego klopotu z ty,.Ja wogole to nie byalm taka typowa palaczka co otwiera oczy i kopci.Moj pierwszy papieros byl po poludniu przewaznie.Najpierw musialam sie najesc ,na pic a dopiero pozniej jak mi sie zachcialo to palilam.
 
reklama
Do góry