reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Magda mam tak samo ze zgagą, też nic mi już nie pomaga, żeby przespać noc to nie wiem co muszę robić, wiercę się...okropność, ale ostatnio opracowałam sposób śpię na pół siedząco, mój R się ze mnie śmieje, bo rzeczywiście z boku wygląda to komicznie...mam dwie większe poduszki, dwie mniejsze i jeszcze takie "cycychy", które mój mężuś dostał na urodziny (taką poduchę), śmieję się, że śpię jak królewna na ziarnku grochu, ale zamiast materacy mam masę poduszek pod głową- no i jest ulga, nie całkiem przeszło, ale dolegliwości zgagaowe się zmniejszyły- spróbuj :-)
 
Magda mam tak samo ze zgagą, też nic mi już nie pomaga, żeby przespać noc to nie wiem co muszę robić, wiercę się...okropność, ale ostatnio opracowałam sposób śpię na pół siedząco, mój R się ze mnie śmieje, bo rzeczywiście z boku wygląda to komicznie...mam dwie większe poduszki, dwie mniejsze i jeszcze takie "cycychy", które mój mężuś dostał na urodziny (taką poduchę), śmieję się, że śpię jak królewna na ziarnku grochu, ale zamiast materacy mam masę poduszek pod głową- no i jest ulga, nie całkiem przeszło, ale dolegliwości zgagaowe się zmniejszyły- spróbuj :-)
Niestety już próbowąłam, ale rwa kulszowa mi jeszcze bardziej doskwiera i ból kręgosłupa rano jest nie do zniesienia. Nie wiem co jest lepsze ból kręgosłupa czy zgaga:baffled:
 
Dotkass dzieki za ten sposob na zatoki juz wypróbowany i naprawde duzo lepiej:tak:

U mnie swieta ogolnie w porządku niedziela u teściow wczoraj u nas goscie i tak zlecialo na pewno nie mielismy sie okazji nudzic :-)

Powodzenia dzis na wizytach i usg i oby żadna nie musiala do szpitala jeszcze isc
 
Mi też dokucza zgaga w nocy. Mój sposób na nią to mleko w szklance koło łóżka. Jak tylko zgaga mnie budzi, łyk mleczka i zasypiam z powrotem.
 
Witajcie majóweczki
widzę że zgaga na tapecie mnie o dziwo ostatnio odpuściło z wyjątkiem wtedy kiedy niunia przypomina sobie w środku nocy po co ma nózie i że jest super pakować je mamusi w żołądek ale co tam jeszcze tylko troszkę :tak::tak::tak:
Aurelko trzymam kciuki i życzę dużo spokoju niezależnie od tego gdzie będziesz musiała poleżeć:tak::tak::tak:
Kacha107 popieram Dotkass jak nie przechodzi to nie czekać tylko biegusiem do lekarza:tak:

Resztę po prostu cieplutko pozdrawiam i ide dalej drzemac bo nie jestem w stanie dać sobie dziś rady:sorry2: dbajcie o siebie:tak::tak:
 
hej kochane dobrze ze juz po swietach koniec lenistwa
co do zgagi ja sie z nia tak nie mecze jakos czesto
ale na katarek najlepszy sok z cebuli na wieczor kilka lyzeczek a rano kataru juz nie powinno byc. Musze nadrobic co naskrobalyscie przez swieta :-)
 
reklama
Jak nie zgaga to katar, jedno i drugie nam nie daje spać w nocy. A tyle mi znajomi mówią, wyśpij się zanim się dziecko urodzi. Normalnie jakaś ironia losu.:laugh2:
 
Do góry