reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kathy - to wydaje mi sie ze Twoja corcia wcale nie jest taka mala... moja wazy 1700, a z usg wychodzilo, ze jestem w 32 tyg. ciazy, wiec taka waga to chyba norma...

Aurelia - na szczescie juz nieduzo czasu do rozwiazania zostalo.. a najwazniejsze by z synkiem i Twoim zdrowkiem bylo wszystko dobrze, a szpital jest do przezycia...

Ja po "zakupach" z Mezem.. nie kupilismy ani lozeczka, ani wozka, ale juz mamy podjete decyzje.:)
Zmykam spac, bo jutro rano jade po wyniki badan krwi i na spotkanko z ciezarowka, ktora jeszcze sie nie rozdwoila, a juz jest po terminie..

Dobrej nocki!
 
reklama
Dzień dobry!

Widze, ze ja konczylam wczorajszy dzien na forum i zaczynam dzisiejszy... cos tu coraz ciszej.
A u nas znow zima i sniag za oknem, no ale to juz chyba ostatnie dni i w koncu wiosna ma zawitac juz pelna para pod koniec tygodnia...
Uciekam na spotkanko, zakupy, pozniej lekarz i szkola rodzenia...

Milego dnia Majoweczki!
 
witam z rana "zimową pora" dziewczyny mam pytanie co do tabletek magnezu ,po dzisiejszej nocy i skurczach łydek mam dość Już was pytałam kiedyś co bierzecie ale jakoś wtedy nie było mi to jeszcze potrzebne i nazwy mi uleciały :baffled: Do lekarza ide dopiero 9.04. a teraz chciałam sobie coś sama kupić Napiszcie co bierzecie prosze ?
 
Witam i ja!

AgaAW nie martw się, w ciąży często wyniki wychodzą na granicy lub trochę poniżej, to wróci do normy po porodzie.

U nas dziś śnieg. Mąż zawiózł Maksa do żłobka, ja pracuję. Miłego dnia!
 
Aurelia, trzymaj się kochana, będzie wszystko dobrze!! Szkoda, że w szpitalu, ale co zrobić.

Kamilka, no ładnie to już niedługo będziesz miała Adasia :tak::tak:

Jejku kiedy ja zrobię zakupy do szpitala :baffled:
 
Czesc Dziewczyny!
Cos tu dzis pusciutko...
nati281 ja Ci nie pomoge niestety bo magnezu nie biorę.
Aurelko trzymaj sie kochana, ja tez lezałam w szpitalu, teraz jestem na fenoterolu, wiem ze nie ma jak w domku, ale to dla dobra Twojego malenstwa, które juz niedługo przytulisz do serduszka.
Natala Twoja córeczka jest po prostu przesliczna, bedzie ładniutką dziewczynką, juz teraz to widze:-) Zycze duuuuzo zdrówka:-)
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Aurelko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:tak:
Co do magnezu to ja biorę "piję" magnez taki do rozpuszczania ze Zdrowitu. Na odwrocie ma napisane:preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez. Zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego, psychicznego, w okresie szybkiego wzrostu, w czasie ciąży i karmienia piersią. 1 tabletke rozpuścić w szklance wody.Więc wydaje mi się że to taki "delikatny" magnez i spokojnie można go pić.
 
reklama
Do góry