reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Aurelia szkoda,ze jednak musisz w szpitalu lezec. Ale juz niedlugo do konca wiec mam nadzieje,ze szybko zleci.

Nati ja bralam Asmag.Teraz biore Aspargin bo potasu mialam troche malo a to jest magnez z potasem.
 
reklama
Hej :)
U nas troszkę świeci słoneczko. Śnieg jednak jeszcze się nie roztopił. A ja miałam wczoraj przejścia z Orange. Normalnie masakra. Weszłam na swój nr telefonu przez internet i zobaczyłam, że jest jakiś dodatkowy nr pod mój podpięty. Mój mężulek zaraz do BOK dzwonił ale oczywiście nic nie wskurał. Dzisiaj już był w salonie Orange i reklamacje napisali. Mam nadzieję, że się wszystko wyjaśni bo nie mam zamiaru za kogoś rachunków placić. Dobrze, że w ogóle zajrzałam na stronę internetową bo inaczej to bym nawet nie wiedziała o tym że jakiś dodatkowy nr jest pod nas podpięty.

Nati28 - ja biorę Asmag z wit B. W sumie to obojętne jakiej firmy będziesz brała, ważne tylko żeby był z wit. B.

Natala - córuchna śliczna i tak szybko rośnie. Nie martw się że nie będziesz mogła jej karmic piersią. Najważniejsze, żę córcia zdrowa:)

Kamilka - no to fajnie, że już niedługo będziesz rozpakowana. Ale ja już nie wiem w którym Ty tygodniu jesteś w 35 czy w 38? Jeżeli w 35 tyg to chyba lepiej żeby jeszcze trochę w brzusiu bobasek pobył.

Aurelko - w szpitalu dobrze się Tobą zajmą. A przecież już niedużo Ci zostało:)

Ja już po śniadanku. Wstałam dzisiaj o 10.00. Lecę poczytać jakąś książkę.
 
Hej dziewczynki
i ja sie przylaczam ale nie na dlugo czekam az wlacza mi wode bo sie od rana nie moge umyc hahaha dzis chyba cala noc nie spalam tylko lazilam jak cien albo siedzialam... tak mnie iagna i bola pachwiny ze dostaje wscieklizny.. w dodatku ta kosc...:baffled::baffled::baffled: dzis przyjezdza do mnie sioostra wreszcie jakas bratnia dusza.. to pewnie sie wysiedzimy i wygadamy na maxa...

dziubek- ja sama dokladnie nie wiem ktory to tydzien bo moj lekarz stwierdzil ze mialam cos zle policzone i najbardziej prawdopodobne jest to ze zaszlam w czasie okresu i dlatego nie moga sie doliczyc albo przed okresem... ale rozmaiwalam wczoraj z moja ciocia polozna i powiedziala ze spokojnie moge rodzic... a lekarz zwazyl malego i ma juz 3kg:szok::szok::szok: dlatego bardzo chcialabym urodzic bo nie chce duzego stworka:no::no::no:
 
Kamilka - no duże dzidzi ciężko urodzić. Ale to dziwne że masz tak namieszane. Mam nadzieję , zę już wszystko jest ładnie rozwinięte u Twojego bobasa i że będziesz mogła spokojnie rodzić:)
 
Witam,no faktycznie bialo bylo rano ale jeszcze godzinka i bedzie po sniegu bo slonko tak mocno daje.Ja bylam na pobraniu krwi,wkurzyly mnie stare tercjany ze szok! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Aurelko szybko zleci a przynajmniej bezpieczniej tam.:tak:A J niech przez ten czas panne marzanne wypropwadzi ;-):-D:-)
 
Moja Vanesska miala 3800 przy porodzie,teraz tez bede miala duze dziecko.A tak mnie kopie od rana malenstwo ze szok,malo skora na brzuchu nie peknie.
 
w sumie to bardzo sie ciesze z mojego skarbika juz chcialabym isc go urodzic troche sie boje bolu ale chcialabym go juz wziasc na raczki przytulic i powiedziec mu ze jest synus mamusi:wink::wink::wink::wink::wink: chcialabym zobaczyc jego buzie bo z usg to mam jego buziunie ale wlasciwie to wyglada tylko jak czaszka... nie widzialam rzadnego jego profilu zawsze ustawial sie buzka do mnie i podkladal raczke pod buzie ...

teraz to dopiero mi sie wlecze czas jak sie tak czeka.. wydaje mi sie ze wszystko minelo tak szybko a ten ostatni mieisac w nieskonczonosc
 
reklama
chcialabym wam wkleic zdjecia z usg ale nie umiem postepowac ze skanerem... zaraz wam wrzuce zdjecia z brzuszkiem.. i lece ogladac dr Quin
 
Do góry