reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

polko mnie czeka cały kosz ciuchów do rasowania ale jakoś nie mam natchnienia ale z musu aby nie stało do soboty to poprasuje bo już mam wyzuty...:zawstydzona/y::sorry:
U mnie ta pogoda chyba mnie dobije ani wyjsc ani nic tylko chlapie ,że aaz nieprzyjemnie:no::angry::no:.Ja też dziś jade na wyniki ale jak mąż wróci bo inaczej w ta pogodę się nie ruszam!A do odebrania małego z przedszkola zatrudnie dziadka niechpojedzie po wnuka !:laugh2::-D
 
reklama
Witam
Ja wczoraj poszlam do knajpy z kolezankami.Znalazlysmy taki fajny pub z sala dla niepalacych.Wrocilam ok 1 w nocy do domu :)

Sylwia jesli czujesz sie gorzej to wez ten antybiotyk.To jest najbezpieczniejszy antybiotyk w ciazy z tych doustnych.Nic nie zaszkodzi dziecku.

Zwolinka a Tobie sie porzadny ochrzan nalezy.Gin kazal Ci lezec a Ty ciagle na zakupach szalejesz.Do lozka lezec i zakaz wstawania.

Aenye a robilas sobie wymazy czy oprocz streptokokusa nie masz jakichs grzybow??Ja kiedys sie meczylam niemal co miesiac stanami zapalnymi i w koncu pomoglo mi zazywanie leku na grzybki co tydzien (w tabl doustnych).I od jakichs 2 lat spokoj :))
Czy w poprzedniej ciazy tez mialas Streptococcus agalactiae??Czy Twoj synek dostal antybiotyk po porodzie z tego powodu czy tylko Ty??

Jo anna on a co studiowalas,ze bylas w ubojni??Ja mialam przez pol roku zajecia w rzezni.Koszmarne przezycie,zwlaszcza dla osoby nie jedzacej zwierzat tak jak ja.
 
dotkass to gratuluje dziewuszki!!!!!!!!!!!U mnie tez wystawiła się swoja cipuszką i sczerze się ucieszyliśmy z tego bo mąż celował w dziewczynkę -no to ma!!!:-):-)
Ja od dwuch dni mam ochote na koktajl z truskawek i wysłałam męża o 22 00 po mrożone truskawki i sobie zrobiliśmy-tego mi było trzeba!!!:tak::tak::tak:
To może moja druga zachcianka w czasie ciąży!A co?niech lata hehe.

I tak sobie teraz popijam koktajl z truskawek a lepsze mrożone niz te hiszpańskie :tak:;-)
 
dotkass to gratuluje dziewuszki!!!!!!!!!!!U mnie tez wystawiła się swoja cipuszką i sczerze się ucieszyliśmy z tego bo mąż celował w dziewczynkę -no to ma!!!:-):-)
Ja od dwuch dni mam ochote na koktajl z truskawek i wysłałam męża o 22 00 po mrożone truskawki i sobie zrobiliśmy-tego mi było trzeba!!!:tak::tak::tak:
To może moja druga zachcianka w czasie ciąży!A co?niech lata hehe.

I tak sobie teraz popijam koktajl z truskawek a lepsze mrożone niz te hiszpańskie :tak:;-)

Dziękuję bardzo :-). Mój R też bardzo chciał córeczkę, wiesz taką "córunię Tatunia" ;-) no to ma, ja też chciałam i jednak instynkt kobiety- matki ma rację bytu, bo od zapłodnienia wiedziałam, że jest to dziewczynka i się sprawdziło :-D
A co do zachcianek, ja też nie wiele takowycm miewam, co do truskawek to miałam tak ze dwa miesiące temu- musiałam koniecznie zjeść i kupowałam mrożonki i zjadałam całą dużą paczkę na raz sama :-D:-D:-D, teraz moje zachcianki to raczej podpowiedzi innych, że coś by zjedli no i mi się załącza, że ja chyba też ;-)
 
Jestem....
Mam od wczoraj mam niż psychiczny, oprócz tego, że chcą mnie na patologię położyć, to jeszcze schudłam w ciągu 2 tyg 1kg, co bardzo zmartwiło moją lekarkę. Do tego mam białko w moczu, może któraś z Was wie, skąd to sie bierze i czego jest objawem?? Kurcze, co się ze mną dzieje?:baffled:
 
Witajcie dziewczyny!
W poniedzialek się zestresowalam bo caly dzień nie czułam ruchów dzidzi i juz mialam jechac do szpitala ale po 16 zaczeła się ruszac. Wczoraj byłam na ktg i jest wszystko ok. Juz jestem spkojna
 
No w końcu, pan dzwonił do mnie że jest łóżeczko:-):-) z tym że wczoraj już było, a jego nie było w pracy i zapomniał przekazać innym pracownikom. :crazy:

Oj nie róbcie mi ochoty na mrożonki, ja ostatnio kupiłam bób mrożony, pychhhhaaaa smakował jak świeży, już nie moge się doczekac kiedy bedę mogła sie nim zajadać po troszkę niższej cenie.
A dziewczyny czy jak będziemy karmic piersią to truskawki można jeść? Jeżeli nie to była by dla mnie największa tragedia, bo ja wprost je uwielbiam.\

Aurelia
kochana trzymaj się zdrowo

Ja też ciągle leżę w łóżku, choć nic się nie dzieje ze mną, ale mam strasznego lenia.
 
:sad:Dzisiaj moja Dzidzia bardzo malo się rusza i bardzo mnie to martwi:-( nic na razie nie mówię Mężowi ale zaczynam sie strasznie bać:-:)sad:
 
reklama
Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam:
Pogody, słońca, radości
W Niedzielę dużo gości
W Poniedziałek dużo wody -
to dla zdrowia i urody
Dużo jajek kolorowych
Świąt wesołych, no i zdrowych
 
Do góry