reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

100 lat dla Dominiki
torcik akurat pod kolczyki

cake-7775.jpg


Wszystkiego najlepszego Dominiczko!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam.U mnie sklonko piekne ,zaraz wychodze z dziewczynkami.Wrocimy dopiero wieczorem.
Juz zaczynaja sie ostatnie urodzinki naszych dzieciaczkow,bedziemy teraz odliczac do drugich urodzinek :-)
Milego dnia!
 
Witajcie. U nas piękne słoneczko. Ja dziś jadę do dentysty i na fitness, a wieczorem przychodzi do mnie dziewczyna zrobić mi manikir.
Miłego dnia kobietki!
 
Hej,

Migotka - to masz dzień relaksu. Pozazdrościc:tak:

U nas też słonko a jak mała wstanie to jedzimy do mojej koleżanki. Miłego dnia:tak:
 
Aha, Polka super zdjęcie masz w podpisie :tak:

Zawsze zapomne:sorry:superowe jest zdjatko:tak:

Witam.U mnie sklonko piekne ,zaraz wychodze z dziewczynkami.Wrocimy dopiero wieczorem.
Juz zaczynaja sie ostatnie urodzinki naszych dzieciaczkow,bedziemy teraz odliczac do drugich urodzinek :-)
Milego dnia!
teraz Vaneski beda:-)myslalas ju co bedzie na urozinkach:sorry:;-)

Keyko lepiej za duze niz male.Kondzio na roczek dostal spodenki jeans i koszulke na 9-12mies:sorry:ale ze jest dosc drobny myslalam ze sie zmiesci ale nie:baffled:coz,komus sie da:tak::tak::tak:
oki lece tera zbo do sklepu jedziemy papa
 
czesc dziewczyny
chcialam zapytac,jak to jet wlasnie z nie trafionymi prezentami.
Moj Yas w zeszlym tygodniu na swoje pierwsze urodzinki dostal w prezencie miedzyinnymi buciki-ktore niestety sa za male o dobre dwa numery-a takie sliczne
Jak mogla bym je wymienic w sklepie na rozmiar odpowiedni w sklepie-nie majac paragonu.
Czy bedzie na miejscu gdy poprosze osobe ,ktora to sprezentowala by je wymienila?

Pozdrawiam Wszystkie szczesliwe mamy i JUPI jubilatow
 
Agatka, wątpię, żeby Tobie udało się je wymienić, jeżeli nie masz paragonu. Myślę, że możesz poprosić osobę, która dała buciki, żeby to ona wymieniła, na pewno się nie obrazi :happy:
 
reklama
Witam Was,
o niczym innym nie mogę myśleć ja tylko o tych szczepieniach:eek:,
mąż już na mnie krzyczy:baffled:
Ja zaraz idę na zabiegi, a potem na basen skoczę, teściowa posiedzi mi z Zosią i może jakiś obiad zrobi bo ja nie będę miała kiedy;-)
Miłego dzionka;-)
 
Do góry