reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Ide zaraz do kolezanki fryzjerki bo bedzie na mnie ćwiczyć czesanie koka bo ja mam długie wlosy i klientka tez ma takie a na sobote ma tak uczesac dziewczyne. Nie za bardzo mi sie usmiecha ale nie odmówie :tak::tak::tak:
Kwiateczek suwaczki stare ,kiedys miałam je ale jakis czas nie działały i dlatego miałam inne. Te dodatki E sa wszedzie...... tak jak Szopek pisze że piecz miesa na kanapki ,napewno nie dawac słodyczy kolorowych bo na bank to wszystko barwione,ja to wogóle nie kupuje swoim żadnych wynalazkow. Nie wiem spróbuj teka diete wprowadzić jak ci zalecił.A nóz pomoże:sorry2:
Wiki moja tez nie je w nocy, od dawien dawna,,i nie pije bo był okres że piła zamiast mleka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie

Kwiateczek, z tymi E to nie wiem, jakie są przepisy, ale wydaje mi się, że nie zawsze piszą na etykietce wszystko. Ja właśnie patrzę na soki, to nie mają niby.
Co do alergii na mleko, Iga kończy pierwsze pudełko normalnego bebiko i na razie nie ma żadnych objawów. Oby to już było po, bo uciążliwe to jest jak nie wiem. A może rzeczywiście Kondzio ma jakieś gazy, wzdęcia od białka i dlatego taki niespokojny w nocy. Sama nie wiem.

Wiktoria, moja nie je w nocy już chyba od roku albo dłużej, nawet nie pamiętam.
 
No to fajnie macie, nasz to nie płacze tylko stanie albo leży i " mniam mniam, mniam mniam" a jak nie reaguje to sie drze jak pojde przykryje tez sie drze pozniej placze itd wiec gdybym nie dała to sasiedzi na policje by chyba zadzwonili. Musze sie zabrac za te jego noce bo mnie cos trafi je normalnie popoludniu wieczorem wypija 210 kaszki a sie budzi o 2 lub 3 czasami kolo polnocy. Ostatnio je z nami manne albo zacierke na mleku pozniej wypija swoje i nic nie daje. Zrobilam mu manne do butelki myslalam ze moze sie nie najade a gdzie tam nawet nie tknol
 
Witam
Uciekamy zaraz do przedszkola.
Szopek no wlasnie ja wiem ze mleko sojowe ma tez alegreny,to samo lekarz mi powiedzial w Polsce.Nie wiem jak to poprostu zrobic czy w ogole nie dawac mu mleka,tak mi sie wydaje najlepiej niz zmieniac na sojowe.zreszta jemu po mleku nic nie jest co mowilam,chodzi tylko zeby go uspokoic.dziwne to dla mnie bo nie wiem jak dieta bezmleczna ma w tym pomoc ale ta babka to byla pediatra-dietetyk:baffled:sprwdzalam wszedzie i nie mam nic takiego.na jednych czekoladkach jest ale E479 chyba.on nie mam az tak duzo mleka,na wieczor i te bulki maslane,czasem kanapka z maselkiem(nie zawsze)i gofry.tylejogurty mu sie przejadly.boshhhh
Ola gdzie ty sie podzewasz????
 
Witam
Witam z rana pracusie ;)


szopek ja mam dobrze o tyle ze maly wczesnie chodzi spac moge ogarnac i miec czas dla siebie chociaz zwykle sie konczy tym ze padam i zasypia, a gdzie tu jak mamy maja po dwojce bobasów.. normalnie pelen podziw


Moje dziecko wstaje na mleko od nie pamietam kiedy byl czas ze spal. Czy ktores z waszych pociech tez je w nocy ?

Mój Misiak chodzi późno spać. Cały etap zaczyna sie ok 20, wtedy zaczyna się wyciszanie- czytanie książeczek, zabawy w logo ( oj nawet nie pytajcie:sorry2:, kilka kartek a4 z logami różnych firm i szuka jak najszybciej , znajdź nivea, znajdź samsung, znajdź ford itd - sam sobie to wymyślił), sprzątanie zabawek. Usypia gdzieś ok 21, czasem nawet później.

Jadł w nocy od maja zeszłego roku do grudnia. W grudniu zaczął z nami spać ale przestał jeść. Teraz znowu zaczął jeść w nocy i nadal z nami śpi :-(. Nie da się oszukać. Budzi mnie " mamo, mniam, mamo, mamo" Muszę go wziąć na ręce i iśc do kuchni, nie zostanie w łóżku.
 
szopek to tak jak u nas z tym ze ja nie musze go brac ze soba zapale swiatlo w kuchni zaczne robic ucisza sie ale jak tylko za dlugo sie ociagam to mi przypomina po co poszlam zebym przypadkiem o nim nie zapomniala :baffled:
 
witam

Dziś siedzę w domu z Anią. Miałyśmy iść na basen ale rozchorowała się i strasznie kaszle :-(

Ania na szczęście nie jada w nocy od bardzo dawna ale niestety chodzi spać po 22 a ostatnio wstaje o 7 rano :baffled: Wstaję robię jej mleko i ją ubieram i włączam jej mini mini ale ona i tak przychodzi do mnie, zabiera mi kołdrę, ciągnie za rękę i mówi mama chodź
 
reklama
Witam dziewczyny

u nas zrobilo sie bardzo zimno a dzisiaj bylismy w Ostrowcu podac pieniadze za mieszkanie i tak nas zlalo cala droge i zimno brr...

Jestem teraz sama w domu wiec korzystam z okazji i zagladam

u nas cale szczescie maly spi juz cale noce o jedzeniu nie ma mowy ale czesem wola pic jak ma katar i w buzi mu przeschnie:sorry2::sorry2: takze nie mam juz tak zle:tak::tak:

mm- u nas to samo:-D:-D wstaje ubieram goscia robie mu mleko i kalde sie wlaczam bajke i kimam jeszcze 20min bo dluzej nie da rady bo zaraz mam palce w oczach i "Mamo Oć " i trzeba wstawac...

Wogole u nas zadyma ale to juz na zamknietym:dry::dry:
 
Do góry