reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Szwarou ogromne Gratrulacje:-):-):-):-) synek sliczny:tak::tak:

Ja zagladam sie przywitac u nas dobrze baterie naladowane pozytywnie na ten Nowy Rok:-D
zza chwile wybieramy sie do zywej szopki:-) rok temu Adas nie chcial wyjsc ciekawe jak bedzie dzisiaj:laugh2:

Milego Dnia:tak:
 
Witam .Ja dzis juz doszłam do siebie po sylwestrze który skończył sie o 6 rano.:tak:

Szwarou gratulacje!!!! śliczny synek i piękna data:tak: Pozdrowienia i gratulacje równierz dla Beaty:tak::tak::tak:
 
Iwonka, no nieźle :-) Ja bym w życiu nie wytrzymała do 6. Ja już o 2.30 chciałam wracać do domu, ale nie dało się zamówić żadnej taksówki, więc musiałam kimnąć się u koleżanki i wrócić rano. Mimo to wczoraj i tak chodziłam jak zombie :-D
 
Szwarou
GRATULACJE!!!! W końcu i do Was dołączył czwarty członek rodziny.
Powiedz jeszcze jak się udało urodzić, SN czy CC? Może jakaś opowieść z porodówki?

edit:
już doczytałam na grudniówkach. Super Beacie poszło. Szybciutko lecz widzę że z OXY. Ale to nic ważne że Mikołajek jest już z Wami. I zazdroszczę daty urodzin. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Wszystkiego najlpeszego w Nowym Roku:-)

Szwarou gratulacje,super data:-)

My swietowalismy z polskim czasem i tv.Potanczylismy z Kondziem troszke ,ptem z g buziaki i 10 po 11ej poszedl spac a ja przed tv jeszcze do 1ej w nocy siedzialam.Konrad znowu mial goraczke wiec nie wyspana bylam jak po balandze:sorry:dis juz lepiej.
 
Witam

Cosmo jak mama?? Dopiero teraz doczytałam co napisałaś na otwartym :-(

Szwarou gratuluję synka. Fajna data urodzin :-)

My wróciliśmy do domu na 4, było całkiem fajnie ale jak wracaliśmy to mało za kierownicą nie zasnęłam.
Mój mąż wczoraj wymył Ani twarz pumeksem bo ślady po pisaku nie chciały się zmyć normalnie :confused:
 
reklama
Szwarou gratulacje :-):-):-) wszystkie majowe Zuzanki maja braciszków:tak:

Hannah mialam pisać ze zazdrościsz pewnie ...daty oczywiscie ;-)

Ja w sumie nie chcialabym 1 .01 urodzic tak jakbym sie spóznila o rok tyle ze tu data fajna

Ja chwilowo mojego aniolka moge oddać bo po dwóch dniach wizyt i dzis u babci sam był to drze sie niesamowicie ,Zuzka też w nie humorze:-(
My sylwester w domu sami....cóz za rok ma być lepiej ...jak co roku
 
Do góry