reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Soniafka jasne ze bym urodzila. Dla mnie nie ma to znaczenia, moj synek jest niepelnosprawny i owszem jest 100 razy ciezej niz z tym zdrowym, czasami az mi rece opadaja, ale czemu mialby zaslugiwac na mniej milosci czy nawet na to zeby ktos go pozbawil daru zycia tylko dlatego ze wygodniej jest miec dziecko zdrowe... byloby bardzo ciezko, ale nie wyobrazam sobie zakonczyc ciazy w takim przypadku. Jedyne kiedy bym rozwazala taka mozliwosc i to tylko przez wywolanie przedwczesnego porodu gdyby dziecko mialo wade letalna, gdyby nie mialo szans przezyc. Natomiast niepelnosprawnosc z ktora da sie zyc jest dla mnie przykra ale do przeskoczenia. Natomiast absolutnie tez nie osodzam innych decyzji, to sa tylko moje odczucia. Staramy sie o to malenstwo juz przeszlo 3 lata, kazde zycie jest darem
 
reklama
Sonia dobrze, że już masz termin tak szybko. Też jestem ciekawa kto tam u ciebie mieszka [emoji4] a masz jakieś przeczucia? Ciekawe czy się sprawdza.
 
Ja tylko na chwile wpadłam prosić o kciuki! Za godzinę mam prenatalne, strasznie się boje... zabieramy Młodego i boje się tez jego reakcji na cudowne wieści o rodzeństwie ;)
Dam znać jak już będę po i się ogarnę ..
 
Mi w tym okresie przeszły wszelkie mdłości
QUOTE="Sandrulka155, post: 17262564, member: 186449"]Hej dziewczyny :) termin porodu mam na 12.05, mam 27 lat i na imie Sandra :) napiszcie mi jakie mialyscie objawy w 10,11tc. Ja nie mam prawie zadnych i nie wiem czy to dobrze , czy mam jednak powod do zmartwien.. Wiadomo , pojawia sie czasami lekka zgaga czy ból u dolu podbrzusza i bolace piersi, ale nic więcej. Prosze o wasze doświadczenia :) pozdrawiam[/QUOTE]
 
Dziewczyny, może będziecie w stanie mi powiedzieć czy mam się martwić takimi wynikami z krwi badań prenatalnych? Właśnie odebrałam wyniki testu Papp-a: beta HCG - 44,63 mIU/ml i Papp-a 0,77 mIU/ml. Wiem, że do określenia stopnia ryzyka wad dziecka muszę brać pod uwagę test z krwi łącznie z usg, ale mam termin dopiero na 30 października. Może któraś z mam miała podobne wyniki i mnie trochę uspokoi?
 
Dziewczyny, może będziecie w stanie mi powiedzieć czy mam się martwić takimi wynikami z krwi badań prenatalnych? Właśnie odebrałam wyniki testu Papp-a: beta HCG - 44,63 mIU/ml i Papp-a 0,77 mIU/ml. Wiem, że do określenia stopnia ryzyka wad dziecka muszę brać pod uwagę test z krwi łącznie z usg, ale mam termin dopiero na 30 października. Może któraś z mam miała podobne wyniki i mnie trochę uspokoi?

Też mam prenatalne 30.10 ale powiedzieli ze dopiero wtedy będą pobierać krew na badania. Ciekawe czemu u jednych jest tak u innych inaczej
 
reklama
Dziewczyny, ostatnio przewijał się tu temat gorszego wyglądu w ciąży. Ja generalnie nie mogę narzekać, bo zawsze miałam problemy z cera, a w tej ciąży jest dużo lepiej :) jedyne co zauważyłam to robią mi się takie małe włókniaki na twarzy... Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale jeden zrobił się na dolnej powiece oka i to praktycznie w samym kąciku i pod samymi rzęsami. Boli a raczej piecze, za każdym razem gdy tylko dotknę choćby przypadkiem... Czytałam że często się pojawiają w ciąży, ale ten zrobił mi się chyba w piątek, w poniedziałek był już spory, a dziś mam wrażenie że jest jeszcze większy... Muszę powiedzieć o tym mojej gin na wizycie we wtorek. I zapytać czy można coś z tym zrobić, bo jest w takim miejscu że zwyczajnie mi przeszkadza...
 
Do góry