reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Finansowo na pewno ze zleconymi badaniami na nfz taniej, ale teraz lekarze sie wycfanili i wynikow nie chca dawac. Ja zawsze prosze czy moge zrobic zdjecie chociaz do swoich prywatnych potrzeb i ide z nimi prywatnie. Takie maaale klamstewko :p
Usg 1 trym bede miala w srode to sie dowiem konkretnie jak tam, bo wg om wychodzi u jednego lekarza 4.05 u drugiego 9.05. A u Ciebie jak tam z terminem?
aaa to chyba wprowadziłam w błąd:D ja na 16 maja. gdzieś widziałam podane przez Ciebie tydzien i dzień ciąży i tym sie chyba zasugerowałam :D ale teraz mysle ze to był moze czas " własciwy" a nie od ostatniej @:D .. Chyba jeszcze zrobie wywiad wśród bliskich czy chodzić tylko do prywatnego;). to moja pierwsza dzidzia stąd taka niewiedza;)))
 
reklama
Gooskaw ja mieszkam za granica i w sumie nawet tych wnikow nie widze [emoji23] niektore tylko wklejaja mi w ksiazeczke (bo to ksiazeczka ale nie wiem czy mowi sie na to karta czy ksiazeczka) ciazowa. A mam na kazdej wizycie krew pobierana
 
Hej dziewczyny jak samopoczucia??:)
Chciałabym się dowiedzieć do jakich lekarzy chodzicie? mianowicie mam na myśli na NFZ czy prywatnie? a może to i to?? ja póki co byłam tylko prywatnie 2 razy (11tc) i wizyte kolejna mam za 2 tyg(13tc). tak sie zastanawiam czy może miałabym jakieś badania na kase zamiast płacić :)
Pozdrawiam;*

Ja zanim byłam w ciąży myślałam żeby chodzić tu i tu właśnie ze względu na badania. Jak już się okazało że jestem to tylko prywatnie, pomimo ze lekarza na NFZ mam piętro wyżej ( pracuje w szpitalu) może mi się jeszcze odmieni :)
 
A jesli wybierałyście ginekologa to kierowałyście sie tym gdzie pracuje w sensie szpitala?? potencjalnego w którym chciałybyście rodzić:)??
 
Gooskaw ja mieszkam za granica i w sumie nawet tych wnikow nie widze
emoji23.png
niektore tylko wklejaja mi w ksiazeczke (bo to ksiazeczka ale nie wiem czy mowi sie na to karta czy ksiazeczka) ciazowa. A mam na kazdej wizycie krew pobierana
A jakie Ci robia wyniki z krwi na kazdej wizycie? Morfologie ogolna? Ja wiem ze za granica wszystko jest na opak :) u nas jest to karta ciazy, taki blankiet z badaniami wpisywanymi recznie przez polozna albo lekarza :)
aaa to chyba wprowadziłam w błąd:D ja na 16 maja. gdzieś widziałam podane przez Ciebie tydzien i dzień ciąży i tym sie chyba zasugerowałam :D ale teraz mysle ze to był moze czas " własciwy" a nie od ostatniej @:D .. Chyba jeszcze zrobie wywiad wśród bliskich czy chodzić tylko do prywatnego;). to moja pierwsza dzidzia stąd taka niewiedza;)))
Ja tez pierwsze malenstwo i tez nie wszystko wiem i ogarniam, niestety z lekarzami czesto sie roznymi widze, a kazdy uczy czegos nowego. A rodzinka i przyjaciele to cenne zrodlo informacji :)
 
A jesli wybierałyście ginekologa to kierowałyście sie tym gdzie pracuje w sensie szpitala?? potencjalnego w którym chciałybyście rodzić:)??

Nie wiem czy moja odpowiedz tez sie liczy. Ja nie, ale w koncu trafilam do kliniki kolo szpitala w ktorym bede rodzic.
W pierwszej ciazy w pl rodzilam tam gdzie moj gin pracowal, pech chcial ze pojechal do anglii w dzien mojego porodu na jakies spotkanie, trafilam na lekarza buraka na porodowce i okropna polozna.
 
Ja dwa razy rodzilam w szpitalu innym niż pracuje mój gin. Nie odczulam że jestem gorzej traktowana.

Ja chodzę jedynie prywatnie, bo ufam.mojemu ginekologowi w pełni. Zawsze jest miło sympatycznie i na luzie. Ja i tak bardzo stresuje się przed każdą wizyta, że ciśnienie leci mi w kosmos, że nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego.
Co do cen badań to to moim zdaniem Pikuś w porównaniu do cen za wizyty...
 
reklama
A jesli wybierałyście ginekologa to kierowałyście sie tym gdzie pracuje w sensie szpitala?? potencjalnego w którym chciałybyście rodzić:)??
Ja nie. I tak zawsze wychodzi inaczej niz chce wiec sie nie spinam... lekarz to lekarz kazdy ma niby pomoc :) a ze ja sie krece miedzy 3 miastami to sama nie wiem gdzie wyladuje na porodowce :p
 
Do góry