reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
U mnie z wynikami jest tak jak u Just. Nie widzę nawet tych wyników. Jedynie jak coś nie tak to dostaje receptę lub kolejne badanie.
Co wizytę badanie moczu i krwi. To standard. Oraz pozostałe wymagane w ciąży, a wyniki wklejanie do karty ciazy.
Just masz identyczna mutterpass jak jak [emoji6][emoji6]
 
Ja w uk chodze co miesiac prywatnie bo potrzebuje lekow ktorych tu mi nie chca dac :( ale takto chodzilabym tylko na nhs, mialam 2 usg na nhs w 5 i 7 tyg, teraz za 1.5 tyg mam w 13, potem w 20, 25 i po 30 jedno ale to z racji poronien. Z synem z ciazy ksiazkowej mialam tylko 12 i 20 tydz i wszystko bylo ok. Tez wynikow badan nie dostaje. Mialam pobrana krew przez polozna w 9 tyg i powiedziala ze jesli do mnie nie zadzwoni to znaczy ze wszystko jest ok a kolejna wizyta u niej dopiero w 16 tyg.

Zaczyna mi sie brzucho zaokraglac delikatnie, chyba wyskoczy dzybciej niz z synami, z malutka wyszedl mi kolo 14tyg wlasnie bo zrobilam sobie ostatnie zdjecie przed szpitalem. No coz w sumie to juz 9 ciaza i, mam nadzieje, 3 dziecko wiec nie ma sie co dziwic.
 
10 stron do nadrobienia! szok:D

Już jestem po rozmowie z pracodawcą :D Było lepiej niż się spodziewałam, pogratulowali i powiedzieli, że będą mi we wszystkim pomagać żebym się nie przemęczała. Oczywiście zapewnili że będą na mnie czekać po macierzyńskim. Zobaczymy :tak: Ciesze się że mam to z głowy.

Super, że tak zareagowali:) ja też dzisiaj po rozmowie, koleżanki się ucieszyły, a szef powiedział : "O!" i w sumie tyle, bo był w szoku... ;) powiedziałam mu, że do stycznia nigdzie się nie wybieram więc na spokojnie znajdziemy kogoś na moje miejsce :)

Hej dziewczyny jak samopoczucia??:)
Chciałabym się dowiedzieć do jakich lekarzy chodzicie? mianowicie mam na myśli na NFZ czy prywatnie? a może to i to?? ja póki co byłam tylko prywatnie 2 razy (11tc) i wizyte kolejna mam za 2 tyg(13tc). tak sie zastanawiam czy może miałabym jakieś badania na kase zamiast płacić :)
Pozdrawiam;*

ja mam super lekarkę z NFZtu i jej się trzymam:) to już nasza druga wspólna ciąża;) i nie mam pojęcia w którym szpitalu pracuje, dla mnie to nie ma znaczenia...

Ja padam... jestem mega zmęczona, siedzę w robocie i zasypiam... w weekend dałam się wrobić w członka OKW... sobota przygotowania, a wczoraj jak o 5 rano wyszłam z domu tak wróciłam przed 23 :/ muszę to odespać :p

trzymam kciuki za wszystkie badania prenatalne, które są już tuż tuż :)
 
Chciałabym dołączyć do grupy. Mój termin to 05.05, ale jako że będzie to 3 cesarka termin się przesunie. Jest to ciąża nr 6, mam 2 córki oraz 3 straty za sobą. W tej ciąży od początku na lekach clexane, acard oraz luteinie.
Kari21 poprzednie 2 ciąże z córkami były prowadzone w UK. Po 3 stratach. Leki przepisał mi lekarz z Polski. Poprosiłam go o krótką informację na temat jego zaleceń w ciąży, przetłumaczyłam u tłumacza i taki dokument przedstawiłam położnej w UK. Ona przekierowała mnie z tym listem do szpitala i całą ciążę prowadził mi już lekarz ginekolog ze szpitala. Kolejne recepty otrzymywałam już ze szpitala. Myślę że powinnaś poinformować położną o lekach które bierzesz, ona nie ma uprawnień do prowadzenia takiej ciąży. Musi przekazać Cię do szpitala. Jeżeli masz pytania to pisz.
 
reklama
@Ags8620 powiem Ci, ze ja lubie np galarete z octem i ostatnio na urodzinach zjadlam, mysle ze takie sladowe ilosci nie zaszkodza
@Nikooś nie wiem czy mi sie dobrze kojarzy, ale chyba w ciazy nie powinno sie jesc dziczyzny..

Może jakbym sama poszła i upolowała to nie powinnam zjeść, ze względu na możliwość zarażenia włośnicą, ale jak mam przebadane to spokojnie [emoji4] No i po obróbce oczywiście
 
Do góry