reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wiem, że się martwisz ale skoro lekarze mówią, że to nie jest to groźne to trzeba im wierzyć i żyć normalnie już bez stresu . Tym bardziej, że drugi maluch potrzebuje spokojnej mamy ;)❤ A przy okazji mały został przebadany i masz pewność że jest zdrowy jak mała rybka ;)


"Słodkie" mamy pozwalacie sobie dzisiaj na pączka ?? Bo ja chyba się nie oprę pokusie na 🍩🍩🍩😛
Ja zjadłam 2 🙈 nie odmawiam sobie słodkiego 😅🤭
 
reklama
A ja tak na wesoło dziś [emoji6]

Ja już przy pierwszej ciąży mialam położną i przyznam, że to super sprawa. Trafiłam tak, że mogłam z nia o wszystkim rozmawiać [emoji173]
Przyjeżdżała, rozmawiała, badała, złota kobieta. Teraz miaľm się umówić z nia id począku lutego, ale cały czs coś.
Teraz siedzę z moja 3 latka w domu bo w piatwk jej krew z ucha leciała, żasen laryngolog noe wie co się stało, niby perforacja błony bębenkowej i stan zapalny, ale moja młoda nic sie nie skarży, nic ja nie boli, jak by nic nie było [emoji33] No i siedzimy, aż sie zagoi i w pon kontrola.
A niby mam unikać stresu, taaaa przy drugim dziecku na głowie nie da rady [emoji1787]
A słyszy dobrze na to ucho? Dobrze, ze ją nie boli , miałam zapalenie ucha i wiem jaki to ból, bez ketonalu się nie obyło.
 
Wiem, że się martwisz ale skoro lekarze mówią, że to nie jest to groźne to trzeba im wierzyć i żyć normalnie już bez stresu . Tym bardziej, że drugi maluch potrzebuje spokojnej mamy ;)❤ A przy okazji mały został przebadany i masz pewność że jest zdrowy jak mała rybka ;)


"Słodkie" mamy pozwalacie sobie dzisiaj na pączka ?? Bo ja chyba się nie oprę pokusie na 🍩🍩🍩😛

Wlasnie zajadam i wszystko ze zdj się zgadza jeden donat = wielki brzuch 😁
20200220_072651.jpg
 
Kochane z cukrzyca - mialyscie jakies objawy? Tak czytam o tych ketonach i ciagle mnie to zastanawia, bo jak mialam wizyte u poloznej to wyszly ketony w moczu, ale tylko zapytala czy jem i pije ok i to tyle. A ja jestem taka slaba ciagle spie i ciagle zmeczona. Mam anemie co prawda, ale w kazdej ciazy mialam, a w zadnej nie spalam tyle co teraz. U mnie nie robia krzywej ot tak o i zastanawiam sie czy nie naciskac, bo juz sama nie wiem. Zelazo biore dopiero od tygodnia. Bede miala USG 3 marca zeby sprawdzic czy dzidzia rosnie ok, bo przez ten niski hormon pappa jest ryzyko, ze lozysko moze nie pracowac jak powinno i przy tym bede miala spotkanie z konsultantem to z nim pogadam, ale tak mysle, czy wczesniej wizyty z polozna znowu nie umowic.
 
Hej Dziewczyny. Miała któraś z Was plamienia na tym etapie ciąży? Ja od wczoraj czasem mam drobne różowe plamki śluzu przy podcieraniu, oczywiście mój lekarz jest na urlopie😒 idę dzisiaj do innego, ale może któraś z Was też to przechodziła i jest w stanie mnie uspokoić że to nie musi być nic groźnego?
 
Hej Dziewczyny. Miała któraś z Was plamienia na tym etapie ciąży? Ja od wczoraj czasem mam drobne różowe plamki śluzu przy podcieraniu, oczywiście mój lekarz jest na urlopie[emoji19] idę dzisiaj do innego, ale może któraś z Was też to przechodziła i jest w stanie mnie uspokoić że to nie musi być nic groźnego?
Ja miałam delikatne jasnoróżowe jednorazowe plamienia co kilka dni, lekarz mi powiedział, że tak się może już zdarzać na tym etapie ciąży, bo wszystko jest mocno ukrwione i mogło pęknąć jakieś naczynko, ale warto to skonsultować choćby z innym lekarzem.
 
Hej Dziewczyny. Miała któraś z Was plamienia na tym etapie ciąży? Ja od wczoraj czasem mam drobne różowe plamki śluzu przy podcieraniu, oczywiście mój lekarz jest na urlopie😒 idę dzisiaj do innego, ale może któraś z Was też to przechodziła i jest w stanie mnie uspokoić że to nie musi być nic groźnego?
Mi mówił lekarz, że jak są takie plamienia np po stostunku lub po wizycie lekarskiej to nie ma czym się martwić.
 
reklama
Juz po kardiologu, synek ma maleńka dziurkę na sedruszku i strune rzekomą taka żyłkę, co ma nie wpływać na jego zdrowe po prostu przy chorobie i wysilku bedzie mial szmery na serduszku. Zrobili mu ekg i usg serca. Przy okazji usg narządów, całej jamy brzusznej, nerki i usg szyji tu wszystko jest ok. Ale ja jako mam i tak jestem przerazona.
Wszystko będzie dobrze 😉 Zobaczysz 😁

Mój mały dzisiaj mnie szczypał od środka. Skubany jeden. Dziwne uczucie. Pewnie się wgryzł w macicę 😂

A ja dzisiaj zjadłam jednego pączka. Mężowi zabroniłam kupować więcej, bo bym zeżarła wszystkiena raz 😂
 
Do góry