reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Moja mała też się mniej rusza , ale czuję ją. W ogóle mam wrażenie ,że będzie miała inny temperament niż Helenka. Helenka takie akrobacje robiła w brzuchu ,że ludzie z boku mogli to podziwiać. A Michalina taka subtelna się wydaje ♥️🙃🙃.

A ja od początku używałam maty edukacyjnej. Tzn. dużo pewnie nie miała z niej korzyści , ale lezalysmy na podłodze dość sporo czasu. A karuzele lubiłam ze względu na te kołysanki :) Teraz pewnie też będę uzywac.

Piękna pogoda dziś ☀️
Jestem zmęczona już tą ciążą dziewczyny. Marzę ,żeby poród zaczął się przed terminem. Ale wierzyć mi się w to nie chce , bo ze starszą rodziłam 10 dni później.
 
reklama
Mój Dominik też mniej się rusza, ale jak już się rusza to mocniej go czuję, jakby mocniej napierał.

Wczoraj miałam straszny zjazd nastroju... Poryczałam się jak głupia, nie wiadomo o co 😅 aż wstyd mi było. Dopiero wieczorem mi przeszło, jak zabrałam się za rzeczy Młodego. Posegregowalam ciuszki rozmiarami, wrzuciłam kolorowe pieluchy do prania, jutro będę prać białą tetrę. Dostaliśmy kolejne rzeczy dla Małego od znajomych po ich dzieciaczkach, więc naprawdę mam się czym zająć. Jutro ciuszki lecą do prania, po przeprowadzce je tylko odświeżę żelazkiem. Kwiecień będzie intensywny ;)

U nas dziś pogoda kiepska - zimno, wieje... I jeszcze ta godzina, co ją czas letni zabrał. Jak ja nie lubię tych zmian czasu ;)

@mamahelenki92, też już bym chciała aby był czas na rozwiązanie. Jakoś cały czas mi się kołacze po głowie, że Młody urodzi się w 38tc. ;)
 
Dziewczyny, nie piszecie i mi sie nudzi ;) nie ma co poczytac 😂
Ja jutro kupije komode z IKEA i zaczynam dzien od ukladania ubranek i rzeczy dla Malutkiej ;) nie moge się już doczekać. Juz powoli czuje ze to juz coraz blizej i bliżej. ;) czasem tez juz mam dosyc tej ciąży. Marzy mi sie aby juz się Malutka zajmować. Chyba jestem mega wypoczęta bo mam Chęć do dzialania. Nic dziwnego jak jestem dlugo już na l4 a leze już z dobry miesiąc i jeszcze ten wirus. ;)
Juz nawet sie zdecydowalam na fotelik samochodowy. Bedzoe CYBEX atan 5 lub CYBEX cloud q, ktory się rozkłada na plasko. ;) tak sow wszystkim podekscytowalam. W przyszly weekend kade tez do rodzicow będę zakladac ogródek. Nakupilam nasion na wysadzanie do gruntu i na rozsady. Cos nowego ! Nawet opracowywujemy plan na zbudowanie kurnika. 🙂
 
Dziewczyny, nie piszecie i mi sie nudzi ;) nie ma co poczytac 😂
Ja jutro kupije komode z IKEA i zaczynam dzien od ukladania ubranek i rzeczy dla Malutkiej ;) nie moge się już doczekać. Juz powoli czuje ze to juz coraz blizej i bliżej. ;) czasem tez juz mam dosyc tej ciąży. Marzy mi sie aby juz się Malutka zajmować. Chyba jestem mega wypoczęta bo mam Chęć do dzialania. Nic dziwnego jak jestem dlugo już na l4 a leze już z dobry miesiąc i jeszcze ten wirus. ;)
Juz nawet sie zdecydowalam na fotelik samochodowy. Bedzoe CYBEX atan 5 lub CYBEX cloud q, ktory się rozkłada na plasko. ;) tak sow wszystkim podekscytowalam. W przyszly weekend kade tez do rodzicow będę zakladac ogródek. Nakupilam nasion na wysadzanie do gruntu i na rozsady. Cos nowego ! Nawet opracowywujemy plan na zbudowanie kurnika. 🙂
My mamy cybex Aton 5 po synku, więc akurat mała się na niego załapie :)
Komodę z ikei już zapełniłam 😃
 

Załączniki

  • 145942E7-A698-414E-AF18-E05FB23C7AFF.jpeg
    145942E7-A698-414E-AF18-E05FB23C7AFF.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 139
Hehe widzę IKEA rządzi 😅 my mamy prawie cały dom z Ikea ;) od wieeeelu lat :)
Ja się swoim poukładaniem pochwalę się dopiero w kwietniu.

PS. Właśnie doliczyłam się, że z nowymi i "dostanymi" rzeczami mam jakieś 30 pieluch tetrowych. :D nie liczę już mulisnowych i flanelowych. To tak, gdy wielopielo wejdzie za mocno 😅
 
Po wymiarach i galkach przy szufladach wnioskuje ze kupije dokładnie ta sama kokode 😀
Mam taką sama komodę. Właśnie jutro do mnie mama przyjeżdża i będziemy prać, prasować i chować wszystkie ubranka.1585508016487254384267396767486.jpg łóżeczko mam po siostrze. Więc jutro już będę szykowala wszystko i walizkę. Tylko muszę jechać do apteki i kupić wszystkie już rzeczy mi potrzebne bo mam kartkę apteczna a resztę już domówię jak mi czegoś braknie.
15855081338973938297998411052377.jpg
Dzisiaj się trochę wystraszyłam bo na wkladce miałam dwie kropelki krwi pojechałam na Ip zrobili usg i zbadali. Możliwe że może za głęboko zaaplikowalam globulke lub potarlam za bardzo pieprzyka który ostatnio mi się powiększyl i jest wielkości główki szpilki.
Lekarz który mnie przyjmował bardzo miły i wszystko szczegółowo omawial nawet na usg mi dużo pokazał i miałam okazję popatrzeć na Blanie bo jak byłam ostatnio u swojego to nic nie widzialam. A że powiedział że dostali nowy sprzęt na IP więc to wykorzysta i zrobi mi usg. Już jestem w domu i mogę nie sobie funkcjonować.
 
Ja też kupiłam tę samą białą komodę z IKEA 😁 Akurat ciuszki sie pomieściły. Wcześniej ją umyłam, wietrzyłam otwarte szuflady, a potem wyprałam, wyprasowałam i ułożyłam w niej ubranka. Tylko teraz mam wrażenie, że i tak nadal czuć ten zapach taki od nowości z tej komody i ciuszki nim przeszły. Też tak macie? Trochę mi to przeszkadza 😂
 
reklama
Ja też kupiłam tę samą białą komodę z IKEA 😁 Akurat ciuszki sie pomieściły. Wcześniej ją umyłam, wietrzyłam otwarte szuflady, a potem wyprałam, wyprasowałam i ułożyłam w niej ubranka. Tylko teraz mam wrażenie, że i tak nadal czuć ten zapach taki od nowości z tej komody i ciuszki nim przeszły. Też tak macie? Trochę mi to przeszkadza 😂
U mnie przeszło też wymyłam ja porządnie.
@emma90 widzę że nawet mamy takie same walizki z wittchen
 
Do góry