reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
No wlasnie mi sie tak wydawało :) nastepnym razem powiem mu zeby poprawił. Dzięki dziewczynki
ARhD+ oznacza tę samą grupę krwi co ARh+ - czyli grupę krwi A z kwalifikacją do układu Rh (Rh+) wiec to nie jest grupa 0.
Niech to poprawi, bo to dość istotne. Moją grupę krwi(wynik badania) lekarz wyciął i przypiął do karty ciąży.
 
ARhD+ oznacza tę samą grupę krwi co ARh+ - czyli grupę krwi A z kwalifikacją do układu Rh (Rh+) wiec to nie jest grupa 0.
Niech to poprawi, bo to dość istotne. Moją grupę krwi(wynik badania) lekarz wyciął i przypiął do karty ciąży.
Ja też mam wklejka do książeczki ciazowej grupe krwi, lekarz mi kazal z tym chodzic nawet po bułki bo niewiadomo co moze się stać po drodze.
 
Jejku dziewczyny ale mam nadrobienia, wychodzimy dziś ze szpitala z synkiem.

Złapałam wirusa trochę dziś wymiotowałam w nocy i biegunka.
I zemdlałam rano upadłam na plecy. Czy którejś się to zdarzyło kiedykolwiek w ciąży? Tak się teraz martwię, uplakalam się. Będę dzwonić o 15 do lekarza. Ale myśli mam straszne :(
 
O
Słuchaj ja mam bardzo podobnie , na początku 6 tydzien mialam plamienie lekarz moj myslala ze to właśnie implanatcyjne, zapisala luteine dopochwowo na tydzień po tyg bylo ok , wizyta kolejna 8 tc ciąży wszystko ok. Na drugi dzień po wizycie znow krew pojechałam do szpitala bo lekarz nie przyjmowala w ten dzien i tak mi ginekolozka powiedziala , że mam tak jakby kieszonke na szyjce i zbierała mi się tam krew z ostatniej miesiączki bo była brązowa az strzępy, wyczyscila wszystko. Teraz od czasu do czasu mam plamoenia ale maleńkie i tylko raz nie przez cały dzien, moja Pani doktor twierdzi że to nic od dziecka tylko mam bardzo ukrwiona szyjka i dlatego tak się dzieje juz dawno jestem bez luteiny. Także nie każde plamienie oznacza cos złego. Zdać się na wiedzę lekarza , lub dwóch zeby miec porównanie lub potwierdzenie dwóch ze wszystko jest ok. Ja mam jutro po tych przebojach wizytę u swojej Pani doktor po tyg mocno wierzę w to, że wszystko jest ok z maluszkiem.
Ostatnio taka krew miałam dwa tyg temu ponad, byłam u lekarza swojego i mowil ze łożysko mi się nie odkleja, maluszek miał prawidłowe tętno i wszystko było wporzadu, żadnych krwiaków w macicy. Dzisiaj znowu. Jak lekarz powinien to sprawdzić czy to z szyjki? Zbadać mnie wziernikiem i zajrzeć do srodka? Jestem już w takim stresie ze aż mi się słabo robi.
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam do Was o bóle podbrzusza, które mam od tygodnia. Dzisiaj w pracy zabolało że zdwojoną siłą i brzuch aż się zrobił twardszy. Mój lekarz kazał przyjechać. Mam wizytę o 12.50 trzymajcie proszę kciuki by było wszystko okey
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam do Was o bóle podbrzusza, które mam od tygodnia. Dzisiaj w pracy zabolało że zdwojoną siłą i brzuch aż się zrobił twardszy. Mój lekarz kazał przyjechać. Mam wizytę o 12.50 trzymajcie proszę kciuki by było wszystko okey

O cholercia. To Zbieraj się do lekarza i czekamy na wieści. Może potrzebujesz więcej odpoczynku[emoji257]
 
reklama
O ale super, że ktoś jest na takim samym etapie jak ja :D tak, miałam wczoraj, nawet pisałam tutaj zbulwersowana bo tyle się naczekalam na to badanie, a wyszłam rozczarowana samym jego przebiegiem i lekarzem. Na szczęście z dzidzią wszystko jak należy wiec to wynagradza zdecydowanie wszystko [emoji173] a jak w tym temacie u Ciebie?
Ja mam termin na 14 maja
Ahh tak pamiętam jak pisałaś o swojej wizycie post[emoji4][emoji4] ja mam prenatalne teraz w czwartek i się trochę stresuje czy będzie okej, ale jestem dobrej myśli[emoji4][emoji16]
 
Do góry