reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

A ja miałam dzisiaj pełen relaks, bo przebudziłam się rano coś skrobnełam na forum a potem znów zasnęłam :) dopiero wstałam :) jeszcze mąż mi śniadanko do łóżka zrobił i szeptał na uszku czułe słówka.... :)
 
reklama
również popieram pomysł z nauką i życzę powodzenia! :)
ja gdy urodzę w maju zostanie mi jeszcze rok studiów.
i tez się dużo zastanawiałam czy podołam itp - ale dla chcącego nic trudnego :)
podejrzewam, że potem pójdę jeszcze na kolejne studia bez żadnej przerwy :p bo póki młodym się jest nauka łatwiej przychodzi ;-)
 
To ja się ostatnio wkurzyłam, ponieważ zadzwoniła do mnie teściowa i powiedziała, że rozpoczęcie studiów (zapisując się wiedziałam już, że jestem w ciąży) było złym pomysłem, ponieważ powinnam siedzieć w domu i odpoczywać (tak naprawdę do garów i sprzątać) a poza jak to sobie potem wyobrażam z małym dzieckiem. Najlepiej, żebym je już teraz rzuciła. Ale z drugiej strony cały czas ma problem z tym, że jestem na zwolnieniu, a naprawdę nie mogę chodzić do pracy, bo mi słabo było i pół dnia siedziałam przed biurem co nie podobało się szefowi. Już nie mówiąc o tym, że ostatnio mówiła mi, że nie rozumie dlaczego teraz nie wrócę do pracy i nie zostanę do rozwiązania! Grrr...... powiedziałam jej, że dziecko ma ojca i kiedy ja będę na uczelni to mała będzie miała zapewnioną należytą opiekę :).
 
Hej kochane,

ja wpadam tak na szybko z prośbą o radę - jaki materac do łóżeczka polecacie dla noworodka? Jakie kupiłyście dla Waszych maluszków? Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
 
Słyszałam, że kokosowo-gryczany jest najlepszy, ale nie wiem czy to prawda. Teraz w jeden z ciążowych gazetek coś a'la Mamo to ja jest przegląd materacy, ale nie czytałam ;)
 
Jaranti udanej wizyty :tak:
Iza_Marta moja teściowa też nie była zadowolona jak jej powiedziałam że zapisałam się do szkoły a do pracy nie chodzę. Tylko jest różnica w tym, że do szkoły nie zawsze muszę iść jak się źle będę czuć a do pracy trzeba iść. Miejmy nadzieje, że Twojej teściowej przejdzie.
 
Wczoraj u kuzynki fryzjerki się ufarbowałam, mąż mi depilacje zrobił i czuję się jak po jakimś SPA :-)

Super ;-) Ale ufarbowałaś się? Przecież nie można :szok:

jaki materac do łóżeczka polecacie dla noworodka? Jakie kupiłyście dla Waszych maluszków? Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

kokos-gryka, bonellowe, bonellowo-kokosowe, termoelastyczny albo lateksowy. Ja te dwa ostatnie ;-)
 
reklama
CzekamyNaIgorka: moja teściowa ma różne humory i generalnie jak to większość teściowych chciałaby, żeby było tak jak ona mówi ;) najważniejsze jest to, że mąż mnie zawsze wspiera i bardzo dużo mi pomaga. Teść np. taki nie jest, bo właśnie go wyręczała we wszystkim i nawet jak chciał coś zrobić to nigdy mu nie pozwalała. Nie zapomnę jak raz jechaliśmy na wakacje i nie zgadzaliśmy się z mężem co do zakupów żywieniowych. Teściowa wtedy pojechała z nami do sklepu i była bardzo zbulwersowana, że to jej syn robił zakupy a ja sobie chodziłam sama między półkami. My wtedy mieliśmy umowę kupujesz wszystko co chcesz a ja się nie odzywam- potem mąż stwierdził, że faktycznie jego zakupy nie były do końca przemyślane ;) Za to teściowa od tamtej pory ciągle mi wypomina, że ja nic nie robię i sugeruje, że nie będę się dzieckiem zajmować tylko jej syn będzie musiał.

Dontforgettosmile: ale Ci zazdroszczę! Mój zadek rośnie w szalonym tempie i robi się proporcjonalny do brzucha ;). Już nie wspomnę o udach :(.
 
Do góry