reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

MonikaZgierz wydaje mi sie, ze raczej nic sie nie ruszylo od wczoraj :(. Tylko ja wypilam malutko, bo sie balam,ale licze na to, ze moze szyjka ciut sie skrocila albo chociaż cm rozwarcia sie zrobil.

Martyyyyna to moze to dzis ;-). Daj znac co i jak ;-).

Aśku wzielam rycyne wczoraj, ale tak jak pisalam mala dawke. Cos mnie podbrzusze pobolewa od wczoraj a i jeszcze meza zmolestowalam przed snem. Nie licze na jakis super efekt, ale chcialabym, zeby chociaz cos sie ruszylo w moim organizmie.

Dziewczyny jak to jest jak sie jedzie do szpitala? Czy oni dzis mnie zbadaja jak mam byc tylko na obserwacji czy to taki pic na wode i fotomontaz i bede tylko siedziec jak kolek :p.
 
Ostatnia edycja:
reklama
iza_marta przy przyjęciu powinni Cię przebadać dokładnie- przynajmniej u mnie w szpitalu, każda przyjęta jest dokładnie badana, aby wiedzieli "na czym stoją". A potem jak nic nie zagraża, to trzeba czekać i obserwują. Po terminie kilka dni (zależy od szyjki, skurczy, lekarza prowadzącego)wywołują.
 
Wlasnie zaczelam lekko krwawic/plamic. Kolor to braz z odrobinka takiej rozowej krwi a boli jakbym okres dostala. To dobrze czy mam sie martwic? Boje sie, bo moja mala cos sie nie rusza od rana :(.

Kurcze caly czas sie zastanawiam czy to ten czop czy zwykle plamienie. Wczoraj uprawialismy dosc ostry seks z mezem i moze dlatego plamie ;-). Jeszcze mnie moje dziecko stresuje, bo sie boje, ze cos jej sie stalo. Na dodatek mam dzis cukier 105.
 
Ostatnia edycja:
Iza mnie też właśnie od rana boli jak na okres :-) Może nam obu odchodzi czop :-) I jak chodzę to ciągnie mnie w podbrzusze co się rano nigdy nie zdarzało. Do tego wizyta w toalecie ;-) Aha i moja mała też siedzi cichutko.
 
Ostatnia edycja:
Martyyyyna ale byloby super, gdybysmy obie dzis urodzily :-D jeszcze siedze w domu, wzielam kapiel, zjadlam sniadanie a teraz pije kawke. Boje sie, ze mam zbyt duzy entuzjazm i znow sie rozczaruje :'(
 
Iza - trzymam kciukasy za dziś!

Ja się dołączam do bólu jak na miesiączkę... jakieś skurczyki od rana... pod prysznicem się myłam to zobaczyłam jak ucieka z wodą kawałek lekko różowego czegoś i myślę że to może być w koncu ten krwawy czop! Słyszałam że ten biały odchodzi kilka dni przed porodem a krwawy kilka godzin przed :D. Byłoby super! :D. Jadę dziś na 11 do położnej zobaczyć na KTG jak tam sprawy wyglądają. Jutro mam się zglosić do lekarza w szpitalu jeśli nic nie pójdzie, więc mam nadzieję że jakoś do jutra się ogarnę, bo też nie chcę żadnego wywoływania...
 
Pampuszek gdyby tak bylo z tym czopem to bylabym very happy. Zaraz zabieram zadek do tego calego szpitala. Leb mnie boli!!!!
Stresuje sie i to bardzo! Tak strasznie chcialabym juz rodzic!
 
Jak Cie boli jak na okres to spoko! Ja wczoraj spotkałam powiedzmy że znajomą lekarkę i powiedziała mi że brzuch mi jeszcze nie opadł... mam nadzieję że to nie oznacza że muszę czekać aż to zrobi! :D
 
Pampuszek mnie opadl juz dawno temu i jak siedze to czuje dyskomfort, bo mi na uda naciska :p. Zebra znow mam na wierzchu tak jak na poczatku a brzuch wisi :-D.
 
reklama
Do góry