reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

Sliczności ... ja postanowiłam kupić pierwszy ciuszek też właśnie kiedy się dowiem, czy noszę dziewczynkę, czy chłopczyka :)
 
reklama
Dziewczyny,
czy myslałyście już o pościeli dla dzidziusia (bo ja non stop).

Obejrzyjcie sobie fajne zestawy na stronach :
www.amy.com.pl
www.drewex.com

Cholerka sprawdzałam już ceny w sklepach internetowych. Tylko nie wiem na jaki wzór się zdecydować. Mam 4 typy. Może w sklepie uda się zobaczyć te zestawy rozłożone "na żywo".
 
a ja wczoraj wieczorem wrocilam z wyprawy po ciuszki:) bylam na wsi u dzidkow meza i przywiezlismy stamtad 4 reklamowki ciuszkow :) juz mi zajely dwie wielkie biurkowe szuflady i jeszcze musze gdzies upchac buciki, kurteczki i czapeczki :) zaraz zrobie kilka fotek i wkleje :)
 
mój mąż (znaczy Elżbietki, bo to ja) kupił w sobotę pierwsze ubranko dla swojego Synka :) i jaki szcześliwy z tego powodu ;)
wogóle w sobote zrobiliśmy wycieczke po sklpeach dzieciowych i już mamy wszystko wybrane dla dzidzi: wózek, łózeczko, materacyk, sklep w któym kupimu ubranka. jeszcze tylko nad fotelikiem się zastanawiamy.
 
hmm a my jakos jeszcze nie myslismy o wozku czy lozeczku czy materacyku , tzn lozeczko i materacyk mam od szwagierki ale nie wiem jaki to materacyk taki dziwny jakby z sianem w srodku czy kulkami, hmmmm
 
my wczoraj po wizycie u lekarz, który nas utwierdzil w przekonaniu że bedzie synek - siuraczka bylo widac genialnie! - również udalismy sie na pierwsze zakupy - z mezem. póxniej bede już kupowala sama, ale pierwsze ubranko -razem!!!
niby sa przesądy, ze niewolno kupowac itd można wyprawkę do szpitala.
Dlatego kupilismy tylko malą wyprawkę. ubranka sa cudne.
2 kaftaniki, śpioszki, śpiworek, czapeczka
nie wiem tylko czy wytrzymam nie kupujac więcej. to takie cuda. a te zakupy -tyle radości.
Same zresztą wiecie jak to jest, nie można się powstrzymać!
 
reklama
Do góry