reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

ja mam nadzieje ze mi w sklepie cos doradza,mam w swoim miescie taki maly fajny sklepik z rzeczami dla dzidziusiow,mysle ze sie tam wybiore jak bede w Polsce
 
reklama
Ja kupuje rozmiar 62, ponieważ lekaż powiedział mi że drugie dziecko jest zazwyczaj większe od pierwszego a Sandrunia urodziła się 3900 i 55 cm długa :laugh: Więc jeśli to prawda to wole być przygotowana na małego wielkoluda ;D
 
ja sama jeszcze nic nie kupiłam, ale też będę kupować 62. Tak zrobiłam za pierwszym razem i dobrze na tym wyszłam , bo Olcia miała 58 cm dł. Pozawijałam rękawki na nóżki skarpeteczki, a po miesiącu i tak trzeba było kupować następny rozmiar.
 
Wiecie co, a mnie bardzo kusi myśl, żeby zamiast takiego typowego łóżeczka kupić turystyczne. Znalazłam takie fajne na stronie firmy ARTI. Ma przewijak, kołyskę, materacyk, moskitierę, kieszonki na drobiazgi i zabawki, odpinaną jedna ze scianek, no i co najważniejsze - kółka! Będę mogła sobie je wstawić do kuchni albo pokoju gdy coś będę robiła a małe nie będzie spało. A po roku- póltora i tak trzeba będzie kupić cos normalnego do spania. Nie wiem czy tak zrobię, ale jestem ciekawa co o tym sądzicie. Wstawiłabym adres tej stronki, żebyście wiedziały o czym mówię , ale niestety nie wiem jak :(
 
Asiorek Piękne ciuszki! Ja na razie nic nie kupiłam, ale z tego co słyszałam od koleżanek-mamusiek to lepiej kupić ciuszki w rozmiarze 62, bo te w 56 rozmiarze mogą okazać się albo za male, albo za moment dzidzia z nich wyrośnie. A maluszkom nic nie zazkodzi jak będą miały podwinięte rękawki lub ciut za długie śpioszki.
 
Xandii jeśli się zdecydujesz na takie właśnie łóżeczko to zwróć uwagę, że są dwa typy: jedne mają podnoszony spód, żeby było wyżej dzieciątko ułożone, a inne mają na stałe dno osadzone na samym dole takiego łóżeczka. A jeśli chcesz wkleić adres stronki internetowej, to musisz zaznaczyć ten adres http://www. coś tam dalej i nacisnąć jednocześnie "ctrl" i "c", a następnie w oknie dialogowym nacisnąć jednocześnie "ctrl" i "v". Mam nadzieję, że ci się uda. Spróbuj :)
 
reklama
Do góry