reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

sliczne macie te ciuszki dziewczynki,ja wybieram sie 8go wrzesnia do polski i tam przejmuje cale zaopatrzenie od mojej rocznej chrzesnicy,i chyba bedziemy sie tez za lozeczkiem rozgladac-juz nie umie sie doczekac :laugh:
 
reklama
A ja od przyszłej szwagierki mam dostać łóżeczko i kołyskę. Z tego co mi powiedziała, to kołyska jest mała i tam zmieści się dzidzia tak do 3-go miesiąca. A zastanawiałyście się mamuśki jaki materacyk kupić? Bo ich też jest od koloru do wyboru, np. kokosowo-gryczany, kokosowo-piankowy, z trawy morskiej itd.



Wysyłam linka, na którym są różne informacje dotyczące wyprawki dla dziecka.
http://dzieci.lunar.pl/go.php?page=Wyprawka
 
Maja mój Maciek też gdzieś wyczytał, że ponoć te kokosowo-gryczane są obecnie najlepsze. Ale nie wiem czy to prawda, czy tylko tak firma chciała się zareklmować.
 
o ile mi wiadomo to najlepsze sa najtwardsze, a ktore sa najtwardsze to nie wiem, wogole planuje sie przejsc do znajomej pani pediatry i zapytac o materacyki luzeczka, najlepszy sposob pieluszkowania itd
 
reklama
Do góry