reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

A frytki tez już jadla ale takie domowe pieczone w piekarniku bez tluszczu z wlasnorecznie skrojonych ziemniakow;)

Moja też, tylko ja najpierw troszkę podgotowuj i później do piekarnika:)

Gaja też je wszystko, ale ostatnio nie chce jeść domowego jedzenia :( Jeszcze pomidorówkę czy zalewajkę zje, ale nic innego. Wczoraj kupiłam jej słoiczek i dołożyłam ryżu do niego + zioła i wszamała wszystko. Musiałam bo od tygodnia nie zjadła nic poza mlekiem, kaszką i owocami. Zero ciepłego dania. I nie wiem, czy kilku na wszelki wypadek nie kupić.
 
reklama
No u nas hitem jest wołowina, no da się za nią pokroić żywcem. I tak gdybamy, że chyba będzie miała krew "0". ;-)

W ogóle jest mięsożerna, choć białego też nie poskąpi, więc chyba bezpieczniej powiedzieć wszystkożerna :laugh2:
 
Jak wyglądają Wasze kolacje i później wypijanie mleka na noc? Jest ono, nie ma, ile ml? Bo u nas jak nie ma porządnej kolacji to jest wielka pobudka w nocy na mleko z rykiem takim, że szok. :dry:
 
U nas jest kolacja ok. 18.30 ( kiełbaska , omlecik albo kanapki) a po kąpieli ok.19.30 Maja wypija jeszcze 250 ml mleka. A i tak czasem się budzi na mleko w nocy ale daję dopiero jak ryczy pół godziny. A najczęściej po 5 minutach zasypia.
 
U nas na kolacje Olo je kaszke ryzowa ok 200-250ml łyzeczka:tak: w nocy nic nie je, rano wypija ok 210ml mleczka z kubka plus normalne sniadanko. Z butelko moje dziecko nie pije od kad skonczył rok i teraz nawet nie umie sie ze soczka napic:) hehe zapomniał jak to sie robi.
 
Ostatnia edycja:
U mnie na kolacje jest mleko zagęszczone ok 240 ml o godz. 20, i jak my cos jemy to dojada bo jak widzi jedzenie to nie odpuści, jadłby non stop, a owoce uwielbia.
 
Lilijanno to nie znacie grupy krwi Adrianny? Marcinowi oznaczyli w szpitalu po porodzie.
Jeśli chodzi o kolację, to u nas bywa różnie...kanapeczka, kaszka, no i oczywiście cyc...a nocą nadal cycamy.
 
u nas to samo-kaszka lub kanapka a potem tradycyjnie cyc plus kolysanka do zasniecia.A w nocy cyc...co 2,5 godziny:-( jak nie do najedzeni to do cycania:-)
kiedy ja przespie cala noc bez pobudki.....
 
u nas z jedzeniem poprawiło się p odstawieniu. a na kolację zazwyczaj jest jakaś kanapka, jajecznica, wewntualnie owsianka/jaglanka. dzisiaj zjadł 3 jajeczka przepiórcze (z dziadkowej hodowli) i kawałek bułeczki mlecznej z masełkiem. poza tym je wszystko to co my, oczywiście poza jakimiś tłustymi, smażonymi hardkorami. kaszek z paczki moje dziecko nie toleruje. a i dzisiaj miał mega apetyt na muffiny bananowe. zjadł aż 3! na szczęście cukru prawie tyle co nic, dodaję otręby, mąkę pełnoziarnistą i rodzynki, troszkę kakao, więc jedzonko jak najbardziej zdrowe.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych z was ktorych maluchy pija mleko rano i wieczorem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: jesli sa jeszcze takie? nie chodzi mi karmienie piersia . Jakie mleko podajecie modyfikowane czy krowie? bo moje dziecie pije jeszcze modyfikowane ale mysle sobie czas juz przestac i przejsc na krowie tylko pytanie jak to zrobic i jakie mleko bedzie odpowiednie?
 
Do góry