reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

reklama
ja bylam jak skonczyl 6 miesiecy.nie plakal i nie marudzil.patrzyl sie na inne dzieci.nawet mu nie przeszkadzalo jak go woda pochlapaly.
a odruch ten jest do 6 miesiaca,ale ja bym sie nie odwazyla swojego dziecka zanurzyc
antos180707r021ha6.th.jpg
 
Witam wszystkie mamy.Mam pytanie czy chodzicie z Swoimi skarbami na basen? Moj bobasek ma 6 m-cy i bardzo chcielibysmy zabrac go na basen. Podzielcie sie swoimi wrazeniami jesli ktoras z Was była.
pozdrawiam
 
My chodzimy na basen odkąd Nata skończyła 3 miesiące teraz ma 5 :). Ogólnie jest fajnie chodź wiadomo jak to dziecko jednego razu jest ok a drugiego dnia płacz bo coś się nie spodobało albo bo któreś dzieciątko sie rozpłakało to wtedy wiadomo,że cała grupa bobasów zaczyna mu wtórować. Ale muszę powiedzieć ,że ja jestem zadowolona . Zaczęła mi lepiej sypiać , z jedzeniem bywa różnie do tej pory :) ma kontakt z innym dziećmi, ja z mamusiami a ogólnie to powiem ci że jak zauważyłam to bardziej pod jarane są mamusie a dzieci pełna olewka , wsadzają tylko zabawki do buzi a my latamy po całym basenie śpiewając, gadając i uśmiechając się :) ale jest bardzo fajnie :) przynajmniej ja czuje się wypompowana po godzinie a i moja Nata tez szybko je i lulu. Co innego jest ze starszymi dziećmi 8 - 9 miesięcy te już są bardziej kumate i naprawdę bawią się w basenie. ale mimo ,że moja niunia jest mniej kumata nadal z nią chodzę i będę.
przy wyborze basenu zwróć uwagę na kilka rzeczy z perspektywy czasu mrówie bo ja tylko patrzyłam czy jest instruktor i czy woda jest ozowana. Nie miałam kogo spytać. typu czy są przewijaki, czy w basenie wszyscy muszą być w czepkach, czy jest mata dezynfekująca jak się wchodzi na basen, jaki jest instruktor, czy w czasie zajęć dla maluchów basen jest tylko dla mam i dzieci itd
Generalnie wbrew pozorom moja nie choruje po basenie, ja chudnę a tata ma okazje pobyć trochę z córcią . Bardzo polecam basen
 
Basen to fajna sprawa. Gdy nasza córa była jeszcze niemowlakiem chcieliśmy ją zapisać na takie zajęcia, ale nie wyszło i teraz żałuję. Obecnie ma prawie połtora roku, od jakiegoś czasu chodzimy z nią na basen, ale to... mały koszmar:) wody boi się jak ognia, ciężko ją przekonać żeby w ogóle zainteresowała się tam czymś... Chyba po prostu minął już najlepszy czas na oswajanie malucha z wodą...
Pozdrawiam
 
reklama
My tez chodzilismy jak David byl maly. Mial 7 m-cy jak poszlismy pierwszy raz i na poczatku troszke sie bal ale jak posiedzial w wodzie to mu przeszlo i zaczal rozchlapywac wode. Takze bylo naprawde fajnie :-):-):-)
 
Do góry