reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

reklama
Sorga a to nie jakiś fotomontaż i filmik nie jest czasem w przyspieszonym tempie;-)
:szok::szok::szok: mały tak zasuwa że mi szczęka opadła:-D
Wielkie gratki dla Eryka The Great.​
 
O kurka jak on zaiwania...Sorga on jest niesamowity...moja dopiero uczy sie raczkowac a on biega!!!
Jest swietny ten Twoj facecik:)))
Buziaki:*
Ja się pod tym podpisuję + troszkę mi się słabo zrobiło, jak tak leciał do Ciebie (byłam pewna, że się wywali... :zawstydzona/y:). Cudny! :-)
 
troszkę mi się słabo zrobiło, jak tak leciał do Ciebie (byłam pewna, że się wywali... :zawstydzona/y:). Cudny! :-)

To jest własnie "bieganie na Kapłana" ja tez na poczatku myslałam że zaraz bęc będzie ale dupcia idzie na kaczy kuper, brzusio do przodu i jakoś sie tam równowazy:rofl2:
 
Sorga, to muszę Ci powiedzieć, że Eryk jest moim idolem.
A przy okazji, załamałam Męża.:-(Pokazałam mu Eryczka i jak powiedziałam że on młodszy od Magdy to mi chłop prawie we łzach stanął. Jest przerażony, bo Magda w takich umiejętnościach jest do tyłu przynajmniej ze 3 miechy. Zaczynam mieć obawy, że na wakacjach będziemy jedynymi które nie będą chodzić.:-:)-:)-(Suri, Wojtek i Misio będą się ganiać a Magda za nimi...w wózku....
 
Dzagudku kochany nie smutaj sie z Madzia wszystko jest wnajlepsiejszym porzadku, dzieci zaczynaja chodzic około roku więc spokojnie dwa miesiace to bardzo duzo czasu, a jak pisałam wczesniej, jak juz raz maleństwo załapie to potem jak lawina!!!:tak:;-):blink: Poza tym Twoja Madzia ma teraz wżniejsze sprawy na głowie, przecież jest super kumata i teraz analizuje i się uczy (ty uwazaj gdzie piffko chowasz;-)) moge sie załozyć że ona wszystko zapamietuje a potem chałupe wam rozniesie :p
 
reklama
No z tym masz rację. Muszę wszystko już chować, bo co znajdzie to jej. Obrus ze stołu też niedługo pójdzie precz, bo wyląduje na glebie ze wszystkim co na nim. A do tego Magda ma super umiejętność. W swoim chodziku potrafi się lepiej zaparkować niż ja na nauce jazdy. Byle znalazła przejście to wjedzie w każdą dziurę.
 
Do góry